Všade dobre, doma najlepšie

Napíšte nám

Kúpa nabíjacej stanice

Nabíjanie doma a v práci je pohodlné a ekonomické. Majiteľ elektromobilu využíva čas, kedy auto nepoužíva a je pripravené na jazdu keď je treba.

Pri výbere nabíjacej stanice, ktorá bude slúžiť pri každodennom používaní, je dôležitý optimálny pomer užitočných funkcií, pohodlného používania a ceny.

Nabíjacie stanice v ponuke GreenWay prešli dôkladnými testami, ktoré zaručujú ich kvalitu.

Enelion 1 socket wallbox 

Stanica je vybavená OLED displejom, ktorý umožňuje sledovanie procesu nabíjania priamo na zariadení.

Je k dispozícii v dvoch farbách: strieborná a grafitová čierna.  Kalené sklo na prednej strane zariadenia zaručuje zvýšenú ochranu proti poškriabaniu.  Pokročilý systém LED osvetlenia signalizuje stav nabíjačky, čo umožňuje používateľovi rozpoznať, či je nabíjanie spustené alebo ukončené.

Enelion Stilo

Nabíjacia stanica Enelion Stilo ponúka bezpečné a jednoduché používanie, takže môžete začať každý deň s nabitou batériou.

Pokročilá technológia stanice umožňuje autorizáciu pomocou RFID karty a vďaka integrovanému nabíjaciemu káblu so zástrčkou Type 2 môžete nabíjať všetky modely elektromobilov na európskom trhu. Stanca je k dispozícii v dvoch farbách - strieborná a grafitová čierna.  LED osvetlenie signalizuje proces nabíjania. Pohodlie pri používaní zabezpečuje vstavaný držiak nabíjacieho kábla.

Etrel INCH Pro

Nabíjacia stanica Etrel INCH Pro sa stane jedným z najinteligentnejších zariadení, ktoré každodenne používate. Vie si zapamätať a predvídať návyky pri nabíjaní elektromobilu a nabiť vozidlo v čase, keď to potrebujete za najnižšie možné náklady.

Jednoduchá integrácia s lokálnym zdrojom energie (napr. solárne panely), ponúka ekologické a rýchle nabíjanie. V spojení so zariadením Load Guard, nabíjačka prispôsobí nabíjací výkon aktuálnemu zaťaženiu siete, aby nedošlo k preťaženiu.Robustný dizajn s displejom z akrylového skla a telo zariadenia z liateho hliníka zaručuje odolnosť a dlhú životnosť. Farebný dotykový displej s menu v niekoľkých jazykoch vrátane slovenčiny. Magnetický držiak kábla zjednodušuje manipuláciu a udržiava miesto nabíjania čisté a v poriadku.

Enelion 1 socket wallbox 
Enelion Stilo
Etrel INCH Pro

GreenWay care

GreenWay Care je balík služieb, ktoré poskytujú zabezpečenie prevádzky a online podpory pre nabíjaciu stanicu.

Variant GreenWay Care Basic je určený pre domácnosti alebo menšie firmy, prostredníctvom ktorého majú možnosť získať benefity veľkých firiem za zlomkovú cenu – od nonstop monitoringu, automatických aktualizácii až po nepretržite dostupnú klientsku linku. GreenWay Care je dostupný vo viacerých variantoch, podľa požiadaviek majiteľa stanice.

GreenWay Care Basic

  • Variant vhodný pre malé firmy a domáce nabíjanie
  • Nabíjanie v súkromnom režime
  • Online správa prevádzky 24/7 a pripojenie do online platformy GreenWay
  • Informácia o počte nabíjaní, množstve spotrebovanej energie a detaily o všetkých nabíjaniach
  • Základný servis s možnosťou dokúpenia rozšírenej servisnej podpora

Inštalácia domácej nabíjačky

Inštalácia nabíjacej stanice môže mať vplyv na existujúcu elektrickú inštaláciu a to vplyvom zvýšenia výkonu odoberaného z nabíjacej stanice. V prípade prekročenia celkového odoberaného výkonu domácnosti/objektu vplyvom zapojenia nabíjacej stanice do siete môže dochádzať k opakovanému “vyhodeniu” hlavného ističa.

Jedno z riešení je zvýšenie tarify v mieste odberu a s tým súvisiaca úprava existujúcej elektroinštalácie.

Ďalším z riešení je použitie systému riadenia spotreby, ktorý zabezpečuje neprekročenie tarifne dohodnutých limitov. Systém zabezpečuje rozloženie dovoleného/celkového výkonu medzi viacero staníc resp. ovládanie výkonu jednej nabíjacej stanice . Systém dynamicky zaisťuje riadenie výkonu či už podľa aktuálneho odberu alebo požadovanej hodnoty, pričom sa môžu brať do úvahy kritériá ako množstvo odobranej energie alebo doba nabíjania.

Správne nadimenzovanie elektrickej inštalácie k nabíjacej stanici by mal posúdiť odborník resp. elektrotechnik s patričnou odbornosťou ešte pred nákupom nabíjacej stanice, aby bolo možné využiť výkon stanice bez obmedzení ďalších zariadení.

Inštalovaná nabíjacia stanica nemusí byť kúpená v GreenWay. Možnosť inštalácie a zaradenie do siete GreenWay bude preverená vopred.

Pozdáva sa Vám čo vidíte?

Neváhajte a napíšte nám. Naši špecialisti Vám veľmi radi pomôžu vybrať to správne riešenie. Za ďalšie informácie nič nedáte!

CESTUJTE PO CELOM SLOVENSKU S GREENWAY

S nabíjacou kartou GreenWay môžete cestovať po celom Slovensku aj Poľsku. O dostupnosť staníc sa staráme nepretržite. Aktuálnu obsadenosť zistíte priamo v mape.

Mapa nabíjačiek
GreenWay
70 000+

Klienti v sieti GreenWay

2 500+

Počet nabíjačiek v sieti GreenWay

GreenWay

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely. Dajte nám prosím vedieť, ak chcete, aby sme Vás kontaktovali alebo nie, výberom tejto možnosti.

Prihlasiť sa na odber najnovších informácií
x