Európske projekty

GreenWay je hrdým príjemcom prostriedkov od Výkonnej Agentúry pre Inovácie a Siete (INEA) Európskej Komisie pre dva pilotné projekty a štúdie určené na výskum zavádzania infraštruktúry alternatívnych palív s cieľom minimalizovať závislosť na rope,  redukovať škodlivé dopady dopravy na životné prostredie a umožniť vodičom elektrických vozidiel jazdy na dlhé trate po strednej Európe.

NCE-FastEVNet

0

NCE-AdvancedEVNet

0

Web stránku určenú týmto dvom projektom nájdete tu: http://gdzieladowac.eu/sk/home-sv

iSTORMY

iSTORMY je európsky výskumný projekt v rámci programu Horizon 2020. GreenWay sa spolu s 11 európskymi partnermi podujalo navrhnúť inovatívny a interoperabilný hybridný systém na ukladanie energie pozostávajúci z: modulárnej batérie, modulárnej výkonovej elektroniky a samoliečiaceho energetického manažmentu. Podrobné informácie o projekte nájdete tu: iSTORMY

Ambíciou projektu iSTORMY je vyvinúť hybridný system ktorý bude mať predĺženú životnosť, vyššiu účinnosť (až do 98%), zmenšené celkové náklady na vlastníctvo vrátane ceny za úschovu energie pod 0,05€/kWh/cyklus a bude tak celkovo výhodnejší ako dosiaľ používané systémami.

 

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely. Dajte nám prosím vedieť, ak chcete, aby sme Vás kontaktovali alebo nie, výberom tejto možnosti.

Prihlasiť sa na odber najnovších informácií
x