Prenájom nabíjacej stanice

Napíšte nám

Flexibilita a mesačný poplatok namiesto investície do kúpy nabíjacej stanice otvára možnosti pre menšie firmy, rozširovanie existujúcej infraštruktúry, overenie, koľko nových klientov nasmeruje do vašej prevádzky alebo ako podporí váš hlavý obchodný zámer. Prenájom nabíjacej stanice môžete získať už od 39 EUR mesačne prostredníctvom GreenWay 360.

GreenWay 360 zahŕňa zariadenie, výstavbu a inštaláciu na vyhradenom mieste, prevádzku a online správu, monitoring 24/7, poistenie a údržbu aj klientsky servis.

Umiestnenie stanice vo firme či prevádzke nebude zaťažovať Vás ani váš personál. Na vašej strane ostane len udržiavanie príjemného a čistého nabíjacieho miesta pre vašich nových klientov.

Po uplynutí zmluvného obdobia si môžete stanicu za výhodných podmienok odkúpiť do vlastníctva.

ČO ZÍSKATE S GREENWAY 360?

• Jedna cena všetky služby – nabíjacia stanica, nabíjacie služby, inštalácia, záruka a poistenie na celé zmluvné obdobie, údržba, servis, prevádzka a správa stanice.

• Žiadne ďalšie náklady – žiadna extra platba na začiatku alebo konci zmluvného obdobia – iba jedna fixná mesačná platba.

• Zmluvné obdobie 3 až 6 rokov.

Pre nabíjacie stanice, ktoré sú určené pre verejné a komunitné (len pre skupinu vodičov) nabíjanie má manažér stanice k dispozícii vlastný online prístup k informáciám o všetkom, čo sa so stanicou aktuálne deje, ako je používaná vodičmi, koľko energie sa spotrebovalo, ako aj informácie potrebné na rozúčtovanie nákladov medzi všetky strany vstupujúce do vzťahu so stanicou. Informácie o prevádzke slúžia pre potreby rozúčtovania nákladov, fakturáciu a výber platieb, výpis spotreby pre jednotlivé nabíjacie karty.

Servis pre vodičov

Zaregistrujte sa
Servis pre vodičov

Vodiči spúšťajú nabíjanie nabíjacou kartou alebo aplikáciou GreenWay. Časť od navigácie ku stanici po ukončenie nabíjania, vrátane riešenia nejasností, či iných otázok rieši nepretržitá zákaznícka linka GreenWay prostredníctvom telefonickej linky, chatu alebo e-mailu.

Pri verejných nabíjacích staniciach môžu vodiči využiť jednorazový, tzv. ad-hoc prístup. Stanice sú pripravené na národný roaming aj medzinárodný roaming. Klienti roamingových partnerov sú ďalšími potenciálnymi klientmi. Sieť GreenWay k vám nasmeruje vodičov od 20 rôznych operátorov z 26 krajín. U týchto operátorov môžu slovenskí klienti využívať službu “Roam Like at Home” a nabíjajú za rovnaké ceny ako v domácej sieti. Nepretržitá technická podpora a zákaznícka linka na Slovensku je k dispozícii pre všetkých.

Pozdáva sa Vám čo vidíte?

Neváhajte a napíšte nám. Naši špecialisti Vám veľmi radi pomôžu vybrať to správne riešenie. Za ďalšie informácie nič nedáte!

CESTUJTE PO CELOM SLOVENSKU S GREENWAY

S nabíjacou kartou GreenWay môžete cestovať po celom Slovensku aj Poľsku. O dostupnosť staníc sa staráme nepretržite. Aktuálnu obsadenosť zistíte priamo v mape.

Mapa nabíjačiek
GreenWay
70 000+

Klienti v sieti GreenWay

2 500+

Počet nabíjačiek v sieti GreenWay

GreenWay

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely. Dajte nám prosím vedieť, ak chcete, aby sme Vás kontaktovali alebo nie, výberom tejto možnosti.

Prihlasiť sa na odber najnovších informácií
x