O nás

Našou víziou je mať strednú a východnú Európu čistejšiu a zdravšiu, menej závislú na rope, vďaka rozšírenému využívaniu elektrických vozidiel.

Naša spoločnosť vznikla v roku 2011 na Slovensku a našou snahou je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Budujeme a manažujeme nabíjaciu infraštruktúru pre elektrické vozidlá a spolupracujeme s jednotlivcami, spoločnosťami, organizáciami a vládnymi inštitúciami na vytváraní a rozširovaní podporného ekosystému pre elektromobilitu.

Peter Badík

Peter Badík

Co-founder & managing partner

Michal Mydlo

Michal Mydlo

Chief Operating Officer

Monika Melišová

Monika Melišová

PR & Marketing Manager

Adam Perger

Adam Perger

Customer Care Manager

Michal Parisek

Michal Parisek

Network Development Manager

Aaron Fishbone

Aaron Fishbone

International Communications

Pozdáva sa Vám čo vidíte?

Neváhajte a napíšte nám. Naši špecialisti Vám veľmi radi pomôžu vybrať to správne riešenie. Za ďalšie informácie nič nedáte!

CESTUJTE PO CELOM SLOVENSKU S GREENWAY

S nabíjacou kartou GreenWay môžete cestovať po celom Slovensku aj Poľsku. O dostupnosť staníc sa staráme nepretržite. Aktuálnu obsadenosť zistíte priamo v mape.

Mapa nabíjačiek
GreenWay
70 000+

Klienti v sieti GreenWay

2 500+

Počet nabíjačiek v sieti GreenWay

GreenWay

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely. Dajte nám prosím vedieť, ak chcete, aby sme Vás kontaktovali alebo nie, výberom tejto možnosti.

Prihlasiť sa na odber najnovších informácií
x