Nabíjacie stanice pre každú potrebu

Napíšte nám

Bezpečnosť, spoľahlivosť, využívanie moderných technológií a komfort pri používaní sú mimoriadne dôležité. GreenWay spolupracuje s renomovanými výrobcami nabíjacích staníc a vyberá to najlepšie z ich ponuky. Pred zaradením stanice do siete GreenWay, každé zariadenie prechádza sériou testov priamo v GreenWay.

Spolupráca s viacerými dodávateľmi umožňuje výber zariadenia, ktoré klientovi vyhovujú z pohľadu funkcionality ako aj designu.

Nabíjacia stanica vo firme alebo prevádzke komunikuje postoj pozorného zamestnávateľa ako aj citlivý prístup k životnému prostrediu. Z pohľadu majiteľa stanice sú náklady na prevádzku a spotrebovanú elektrickú energiu pri správne naškálovanom riešení je možné efektívne využívať kapacitu energie, ktorá je k dispozícii.

NABÍJACIE STANICE AC

Nabíjacie stanice AC je atraktívne pre vodičov, ktorí vo firme alebo prevádzke trávia viac ako hodinu. Môžu to byť zamestnanci ale aj návštevníci prevádzky napríklad reštaurácie, nákupného centra, ubytovacieho zariadenia alebo areálu určeného na rekreáciu. Správnym nastavením energetického manažmentu je možné optimalizovať odber energie tak, aby ostala potreba energie bez riskovania výpadku. Energetický manažment je zásadný najmä pri viacerých staniciach. Softvér riadi nielen využívanie energie v sieti ale aj prístupové práva k nabíjaniu.

Pozrieť ponuku

RÝCHLONABÍJACIE STANICE

pre firemné alebo verejné použitie

Rýchlonabíjačky poskytnú nabitie elektromobilu za 30 – 45 minút. Klienti využijú čas na prestávku, rýchly nákup či ďalšie využijú iné služby vo vašej prevádzke. Ak je váš biznis postavený na obslúžení veľkého počtu klientov nabíjacia stanica sa môže stať dôležitým faktorom pri rozhodovaní o návšteve. Zaradením stanice do siete GreenWay bude stanica viditeľná na mape staníc pre všetkých elektromobilistov. Radi sa postaráme o propagáciu vašej stanice pri marketingových aktivitách.

Pozrieť ponuku

Pozdáva sa Vám čo vidíte?

Neváhajte a napíšte nám. Naši špecialisti Vám veľmi radi pomôžu vybrať to správne riešenie. Za ďalšie informácie nič nedáte!

CESTUJTE PO CELOM SLOVENSKU S GREENWAY

S nabíjacou kartou GreenWay môžete cestovať po celom Slovensku aj Poľsku. O dostupnosť staníc sa staráme nepretržite. Aktuálnu obsadenosť zistíte priamo v mape.

Mapa nabíjačiek
GreenWay
70 000+

Klienti v sieti GreenWay

2 500+

Počet nabíjačiek v sieti GreenWay

GreenWay

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely. Dajte nám prosím vedieť, ak chcete, aby sme Vás kontaktovali alebo nie, výberom tejto možnosti.

Prihlasiť sa na odber najnovších informácií
x