KÚPA NABÍJACEJ STANICE

Vyberte si svoju stanicu

Nabíjacie stanice zaradené do siete prešli škálou testov priamo v GreenWay. Spolupráca s rôznymi výrobcami zariadení prináša možnosť vybrať pre vás optimálne riešenie za optimálnu cenu.

Cesta od zámeru mať nabíjaciu stanicu až to prvé nabíjanie je jasná, keď ju dobre poznáte. GreenWay Vám pomôže pri každom dôležitom rozhodnutí, od výberu zariadenia, nastavenia vzťahov medzi entitami vstupujúcimi do obchodného vzťahu súvisiacim s poskytovaním služieb nabíjania až po starostlivosť o vodičov. Skúsenosti operátora siete, prevádzkovateľa nabíjacích vlastných staníc, staníc tretích strán a inovátora, pomáha vyriešiť špecifické technické aj obchodné požiadavky klientov.

ALEBO RADŠEJ PRENÁJOM?

Zistiť viac

Mnohé miesta si priam pýtajú miesto pre nabíjanie elektromobilov, avšak majiteľ potrebuje investíciu rozdeliť na dlhšie časové obdobie.
Prenájom stanice umožní odľahčiť vstupné náklady ako aj otvorí možnosť získať zariadenie za výhodných podmienok do vlastníctva v budúcnosti.

ZABEZPEČENIE PREVÁDZKY NABÍJACEJ STANICE

Zabezpečte prevádzku

Pri prevádzke stanice vstupujú do vzťahu viaceré strany so svojimi špecifickými požiadavkami: majiteľ, operátor, dodávateľ energie, distribútor energie a vodiči. Spustenie stanice do prevádzky vyžaduje technologické riešenie, ktoré uspokojí očakávania každej z nich.

Ak už máte nabíjaciu stanicu vlastníte, zabezpečením prevádzky cez sieť GreenWay získate pevné miesto na mape staníc, zúčtovanie poplatkov a fakturáciu nákladov, prehľad o nabíjaniach a ďalšie užitočné informácie.

Spoľahlivé rieŠenie nabíjania pre firmy a verejné stanice

Napíšte nám

Nabíjacia stanica je nie len investíciou do imidžu firmy a posilnenia značky, ale môže prinášať aj ekonomický efekt. Rastúci trend v predaji elektromobilov posunul tento zámer do reality už dnes. V záujme majiteľa je, aby stanica vedela pohodlne obslúžiť maximálny počet vodičov a správnym nastavením obchodného zámeru plnila biznisové očakávania.

GreenWay Energia Fleet

Napíšte nám

Pre firmy máme pripravené komplexné riešenie nabíjacích služieb pre ich elektrické flotily. Podrobne analyzujeme potreby a zvyky vodičov, navrhneme spôsob ako naplniť ich potreby nabíjania doma, v práci aj na cestách, vybudujeme nabíjacie stanice a uvedieme ich do prevádzky v rámci siete GreenWay a postaráme sa aj o servis a diaľkovú správu konektorov.

Zároveň pre manažment vašej firmy poskytujeme prepracovaný systém na správu vodičov, prehľadné štatistiky a personalizovaný reporting o dodaných službách a nákladoch na dopravu. Takisto dokážeme integrovať vaše obnoviteľné zdroje na nabíjanie EV kdekoľvek v našej verejnej sieti.

Nabíjací program GreenWay Energia FLEET určený pre firemných klientov prináša možnosť nabíjania elektrických vozidiel doma, na firemných nabíjačkách či kdekoľvek vo verejnej sieti nabíjacích staníc na Slovensku aj v zahraničí. Firmám okrem jednoduchej správy vozového parku na jednom mieste prináša aj predvídateľné a rovnomerné rozloženie nákladov na dopravu počas celého roka.

Služba Rezident pre developerov a správcovské spoločnosti

Napíšte nám

Služba Rezident uľahčuje prácu developerov a prináša pohodlie budúcim obyvateľom a užívateľom budov, ktoré sú dnes ešte len vo fáze prípravy. Projekt výstavby nabíjacích staníc pripravíme v súlade so zákonom, nabíjacia infraštruktúra bude navrhnutá a realizovaná efektívne a výhodne a koncoví zákazníci budú mať prístup k vysokokvalitným službám nabíjania v sieti GreenWay.

Ak sa však obyvatelia alebo užívatelia budovy rozhodnú pre iného operátora, GreenWay sa zaväzuje poskytnúť vybudovanú infraštruktúru a elektrickú energiu pre poskytovanie nabíjacích služieb aj konkurencii. Fakturácia služieb navyše nie je viazaná na dátum osadenia nabíjacej stanice, ale až na reálne využívanie služieb.

GreenWay ponúka podporu vo fáze prípravy a projektovania, počas výstavby a prevádzky budovy po kolaudácii, vrátane dynamického energetického manažmentu, správy odberného miesta a poskytovania služieb nabíjania. Chcete vedieť viac? Kontaktuje nás.

Zelená energia z lokálnych obnoviteľných zdrojov od Greenlogy

Napíšte nám

Všade, kde je to možné, odoberá GreenWay elektrickú energiu pre svoje nabíjacie stanice od slovenského dodávateľa Greenlogy. Firma sa špecializuje na dodávky 100 % zelenej elektriny z obnoviteľných zdrojov výhradne od slovenských výrobcov. Môžete sa teda spoľahnúť na to, že energia pre váš elektromobil nebola vyrobená napríklad z fosílnych zdrojov.

Navyše, ak máte doma alebo vo firme fotovoltiku, môžete prebytočnú energiu z nej preniesť prostredníctvom Greenlogy do našej siete nabíjacích staníc a čerpať kdekoľvek na cestách.

Svoje našetrené kWh si môžete vymeniť za kredit na nabíjanie v sieti GreenWay v maximálnej výške 300€ mesačne a navyše teraz pri aktivácii služby Green Car získavate kredit na nabíjanie vo výške 25€ ako bonus.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie tu.

Pozdáva sa Vám čo vidíte?

Neváhajte a napíšte nám. Naši špecialisti Vám veľmi radi pomôžu vybrať to správne riešenie. Za ďalšie informácie nič nedáte!

)

CESTUJTE PO CELOM SLOVENSKU S GREENWAY

S nabíjacou kartou GreenWay môžete cestovať po celom Slovensku aj Poľsku. O dostupnosť staníc sa staráme nepretržite. Aktuálnu obsadenosť zistíte priamo v mape.

Mapa nabíjačiek
GreenWay
70 000+

Klienti v sieti GreenWay

2 500+

Počet nabíjačiek v sieti GreenWay

GreenWay

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely. Dajte nám prosím vedieť, ak chcete, aby sme Vás kontaktovali alebo nie, výberom tejto možnosti.

Prihlasiť sa na odber najnovších informácií
x