KÚPA NABÍJACEJ STANICE

Vyberte si svoju stanicu

Nabíjacie stanice zaradené do siete prešli škálou testov priamo v GreenWay. Spolupráca s rôznymi výrobcami zariadení prináša možnosť vybrať pre vás optimálne riešenie za optimálnu cenu.

Cesta od zámeru mať nabíjaciu stanicu až to prvé nabíjanie je jasná, keď ju dobre poznáte. GreenWay Vám pomôže pri každom dôležitom rozhodnutí, od výberu zariadenia, nastavenia vzťahov medzi entitami vstupujúcimi do obchodného vzťahu súvisiacim s poskytovaním služieb nabíjania až po starostlivosť o vodičov. Skúsenosti operátora siete, prevádzkovateľa nabíjacích vlastných staníc, staníc tretích strán a inovátora, pomáha vyriešiť špecifické technické aj obchodné požiadavky klientov.

ALEBO RADŠEJ PRENÁJOM?

Zistiť viac

Mnohé miesta si priam pýtajú miesto pre nabíjanie elektromobilov, avšak majiteľ potrebuje investíciu rozdeliť na dlhšie časové obdobie.
Prenájom stanice umožní odľahčiť vstupné náklady ako aj otvorí možnosť získať zariadenie za výhodných podmienok do vlastníctva v budúcnosti.

ZABEZPEČENIE PREVÁDZKY NABÍJACEJ STANICE

Zabezpečte prevádzku

Pri prevádzke stanice vstupujú do vzťahu viaceré strany so svojimi špecifickými požiadavkami: majiteľ, operátor, dodávateľ energie, distribútor energie a vodiči. Spustenie stanice do prevádzky vyžaduje technologické riešenie, ktoré uspokojí očakávania každej z nich.

Ak už máte nabíjaciu stanicu vlastníte, zabezpečením prevádzky cez sieť GreenWay získate pevné miesto na mape staníc, zúčtovanie poplatkov a fakturáciu nákladov, prehľad o nabíjaniach a ďalšie užitočné informácie.

Spoľahlivé rieŠenie nabíjania pre firmy a verejné stanice

Napíšte nám

Nabíjacia stanica je nie len investíciou do imidžu firmy a posilnenia značky, ale môže prinášať aj ekonomický efekt. Rastúci trend v predaji elektromobilov posunul tento zámer do reality už dnes. V záujme majiteľa je, aby stanica vedela pohodlne obslúžiť maximálny počet vodičov a správnym nastavením obchodného zámeru plnila biznisové očakávania.

b2b.part.3.headline

b2b.part.3.button.text
b2b.part.3.text

b2b.part.2.headline

b2b.part.2.button.text
b2b.part.2.text

b2b.part.1.headline

b2b.part.1.button.text
b2b.part.1.text
Miesto pre službu ktorú prave chceme spropagovať

STANICA ČAKAJÚCA NA ZAPOJENIE

Dohodnodite si inštaláciu

Máte nabíjaciu stanicu a potrebujete ju nainštalovať vo vašej firme alebo prevádzke? Odbornosť technikov a skúsenosti s budovaním nabíjacej siete sa určite zídu.

Pozdáva sa Vám čo vidíte?

Neváhajte a napíšte nám. Naši špecialisti Vám veľmi radi pomôžu vybrať to správne riešenie. Za ďalšie informácie nič nedáte!

)

CESTUJTE PO CELOM SLOVENSKU S GREENWAY

S nabíjacou kartou GreenWay môžete cestovať po celom Slovensku aj Poľsku. O dostupnosť staníc sa staráme nepretržite. Aktuálnu obsadenosť zistíte priamo v mape.

Mapa nabíjačiek
GreenWay
15 000+

Klienti v sieti GreenWay

400+

Počet nabíjačiek v sieti GreenWay

GreenWay

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely. Dajte nám prosím vedieť, ak chcete, aby sme Vás kontaktovali alebo nie, výberom tejto možnosti.

Prihlasiť sa na odber najnovších informácií
x