ZAČNITE NABÍJAŤ V SIETI GREENWAY

Zaregistrujte sa
  • Zaregistrujte sa

    Registrácia je bezplatná a zaberie 2 minúty. Stačí vyplniť registračný formulár a my Vám vytvoríme zákaznícke konto a potvrdíme Vašu registráciu.

  • Získajte Vašu nabíjaciu kartu

    Po úspešnej registrácii bude na Vašu adresu odoslaná GreenWay karta na nabíjanie. Do vtedy môžete spustiť nabíjanie cez aplikáciu GreenWay.

  • Začnite nabíjať ihneď

    Použite mapu staníce dostupnú v aplikácii alebo na našej webovej stránke, prejdite na vybranú nabíjaciu stanicu a postupujte podľa pokynov na nabíjačke. Manuály k našim nabíjacím staniciam si môžete pozrieť aj na https://kb.greenway.sk/  GreenWay Knowledge Base .

Stiahnite si našu aplikáciu a objavte svet GreenWay.

Či jazdíte každodenne alebo len občas,
pre každého vodiča je pripravený balíček energie.

CESTUJTE PO CELOM SLOVENSKU S GREENWAY

S nabíjacou kartou GreenWay môžete cestovať po celom Slovensku aj Poľsku. O dostupnosť staníc sa staráme nepretržite. Aktuálnu obsadenosť zistíte priamo v mape.

Mapa nabíjačiek
GreenWay
70 000+

Klienti v sieti GreenWay

2 500+

Počet nabíjačiek v sieti GreenWay

GreenWay

V ZAHRANIČÍ POTREBUJETE SPOĽAHLIVOSŤ

Vaše cestovanie nezastavia ani hranice. 26 roamingových partnerov a viac ako 13 500 staníc zabezpečia pohodlné cestovanie po celej Európe. S programami Energia Plus a Energia Max nabíjate aj v zahraničí za ceny GreenWay. V rámci národného roamingu sú na Slovensku dostupné aj stanice ZSE Drive.

Zistiť viac
Počet nabíjaní

Počet nabíjaní

Lokalít v 25 krajinách

Lokalít v 25 krajinách

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely. Dajte nám prosím vedieť, ak chcete, aby sme Vás kontaktovali alebo nie, výberom tejto možnosti.

Prihlasiť sa na odber najnovších informácií
x