V ZAHRANIČÍ POTREBUJETE SPOĽAHLIVOSŤ

Zistiť viac

Vďaka sieti roamingových partnerov môžu klienti GreenWay využívať takmer 140 000 nabíjacích staníc, v 25 krajinách, najmä v Európe. Aktuálne roamingové stanice nájdete kedykoľvek v aplikácii GreenWay.

Počet roamingových staníc v Európe

Počet roamingových staníc v Európe

MEDZINÁRODNÝ ROAMING

MEDZINÁRODNÝ ROAMING

Sieť GreenWay umožňuje bezproblémové cestovanie po Slovensku, Poľsku a celej Európe. Vďaka našej rozsiahlej sieti roamingových partnerov precestujete Európu jedinou nabíjacou kartou, ktorú dostanete po registrácii v GreenWay. Vyúčtovanie poplatkov za nabíjanie dostanete na staniciach GreenWay ako aj na staniciach našich roamingových partnerov v jednej mesačnej faktúre.

Aby ste sa vyhli ďalším nákladom a komplikáciám, vyberte si z našich mesačných programov Energia Plus alebo Energia Max a nabíjajte v zahraničí za rovnaké ceny ako na Slovensku! Váš plán môžete zmeniť po prihlásení do našej mobilnej aplikácie alebo zákazníckeho portálu v časti Môj účet. Nový plán nadobudne účinnosť nasledujúci deň od dátumu zmeny plánu. Spustenie nabíjania na roamingovej stanici je možné len nabíjacou kartou GreenWay.

Ako nájsť roamingové stanice?

Ako nájsť roamingové stanice?
Roamingové stanice pre medzinárodný aj národný roaming nájdete na Mape staníc ako aj na mape v aplikácii GreenWay. Pin takejto stanice je označený písmenom R.

Pre zobrazenie staníc je potrebné vybrať príslušný Filter. Na Mape nabíjačiek kliknite na možnosť „Hľadať“.  V mobilnej aplikácii kliknite na položku Mapa, vyberte Filter a aktivujte položku Roaming.

Po vyhľadaní lokality, ktorá Vám vyhovuje, môžete jednoducho spustiť nabíjanie priamo z mobilnej aplikácie. Pri využívaní roamingových staníc môže nastať pri spustení nepredvídateľná komplikácia, mimo dosah našej podpory, preto odporúčame mať pri sebe aj nabíjaciu kartu GreenWay.

ROAMINGOVÍ PARTNERI

1. štát

-

NÁRODNÝ
ROAMING

Národný roaming na Slovensku: ‘Roam Like At Home‘

Cestujte bez obmedzení doma i v zahraničí. S kartou GreenWay sa nabijete v najväčších nabíjacích sieťach na Slovensku: GreenWay aj ZSE Drive.

Všetci klienti GreenWay majú možnosť nabiť svoje vozidlo aj v sieti ZSE Drive. Tí, ktorí majú aktivovaný mesačný program Energia Plus alebo Max nabíjajú za tú istú cenu ako v domácej sieti GreenWay. Klienti s programom Energia Standard si cenu môže skontrolovať pri každej stanici v mobilnej aplikácii.

Nabíjanie spustíte cez mobilnú aplikáciu, či Vašu GreenWay kartu*.

Tip: V mobilnej aplikácii si zobrazenie roamingových staníc zapnete cez „Filter“.

*v ojedinelých prípadoch sa môže stať, že partnerská stanica nekomunikuje s aplikáciou GreenWay. V takom prípade použite na spustenie nabíjaciu kartu. Potrebujete ďalšiu kartu? Novú RFID kartu si môžete objednať kontaktovaním nášho klientského centra alebo odoslaním kontaktného formulára.

Potrebujete novú / ďalšiu RFID kartu?

Novú nabíjaciu kartu si môžete objednať kontaktovaním nášho klientského centra, alebo odoslaním kontaktného formulára.

Ak kartu stratíte, bezodkladne kontaktujte klientske centrum, aby sme jej zablokovaním predišli zneužitiu.

Pozdáva sa Vám čo vidíte?

Neváhajte a napíšte nám. Naši špecialisti Vám veľmi radi pomôžu vybrať to správne riešenie. Za ďalšie informácie nič nedáte!

CESTUJTE PO CELOM SLOVENSKU S GREENWAY

S nabíjacou kartou GreenWay môžete cestovať po celom Slovensku aj Poľsku. O dostupnosť staníc sa staráme nepretržite. Aktuálnu obsadenosť zistíte priamo v mape.

Mapa nabíjačiek
GreenWay
70 000+

Klienti v sieti GreenWay

2 500+

Počet nabíjačiek v sieti GreenWay

GreenWay

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely. Dajte nám prosím vedieť, ak chcete, aby sme Vás kontaktovali alebo nie, výberom tejto možnosti.

Prihlasiť sa na odber najnovších informácií
x