GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Roaming

Vďaka sieti roamingových partnerov môžu klienti GreenWay využívať takmer 14 000 nabíjacích staníc, v 18 krajinách, najmä v Európe.  Aktuálne roamingové stanice nájdete kedykoľvek v aplikácii GreenWay.

Národný roaming Slovensko

Národný roaming na Slovensku – ‘ Roam Like At Home‘

Cestujte bez obmedzení doma i v zahraničí. S kartou GreenWay sa nabijete v najväčších nabíjacích sieťach na Slovensku: GreenWay aj ZSE Drive.

Všetci klienti GreenWay majú možnosť nabiť svoje vozidlo aj v sieti ZSE Drive. Tí, ktorí majú aktivovaný mesačný program Energia Plus alebo Max nabíjajú za tú istú cenu ako v domácej sieti GreenWay. Klienti s programom Energia Standard si cenu môže skontrolovať pri každej stanici v mobilnej aplikácii.

Nabíjanie spustíte cez mobilnú aplikáciu, či Vašu GreenWay kartu*.

Tip: V mobilnej aplikácii si zobrazenie roamingových staníc zapnete cez „Filter“.

*v ojedinelých prípadoch sa môže stať, že partnerská stanica nekomunikuje s aplikáciou GreenWay. V takom prípade použite na spustenie nabíjaciu kartu. Potrebujete ďalšiu kartu? Novú RFID kartu si môžete objednať kontaktovaním nášho klientského centra alebo odoslaním kontaktného formulára.

Medzinárodný roaming Svet

Cestovanie elektromobilom po Európe nebolo nikdy jednoduchšie!

 

Sieť GreenWay umožňuje bezproblémové cestovanie po Slovensku, Poľsku a celej Európe. Vďaka našej rozsiahlej sieti roamingových partnerov precestujete Európu jedinou nabíjacou kartou, ktorú dostanete po registrácii v GreenWay. Vyúčtovanie poplatkov za nabíjanie dostanete na staniciach GreenWay ako aj na staniciach našich roamingových partnerov v jednej mesačnej faktúre.

UPOZORNENIE: Ceny za účtovanie na staniciach našich roamingových partnerov sa môžu líšiť. Pred použitím vybranej nabíjacej stanice Vám odporúčame skontrolovať si cenník operátora výberom konkrétnej stanice a konektora v našej aplikácii.

 

Aby ste sa vyhli ďalším nákladom a komplikáciám, vyberte si z našich mesačných programov Energia Plus alebo Energia Max a nabíjajte v zahraničí za rovnaké ceny ako na Slovensku! Váš plán môžete zmeniť po prihlásení do našej mobilnej aplikácie alebo zákazníckeho portálu v časti Môj účet. Nový plán nadobudne účinnosť nasledujúci deň od dátumu zmeny plánu. Spustenie nabíjania na roamingovej stanici je možné len nabíjacou kartou GreenWay.

Nabíjacia karta Servis

Potrebujete novú / ďalšiu RFID kartu?

 

Novú nabíjaciu kartu si môžete objednať kontaktovaním nášho klientského centra, alebo odoslaním kontaktného formulára.

Ak kartu stratíte, bezodkladne kontaktujte klientske centrum, aby sme jej zablokovaním predišli zneužitiu.

Spojte sa s nami Kontakt