GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Roaming umožňuje registrovaným užívateľom siete GreenWay používať nabíjaciu infraštruktúru našich roamingových partnerov v zahraničí, pričom platba za nabíjania u roamingových partnerov je zahrnutá v bežnej mesačnej faktúre od našej spoločnosti GreenWay. Vďaka našim roamingovým partnerstvám môžu naši registrovaní užívatelia bez problémov cestovať po celej Európe a nabíjať vozidlá na nabíjacích staniciach našich partnerov použitím svojej zákazníckej GreenWay karty.

Rýchlostná cesta R5

Podjavorinskej 28

920 03 Hlohovec

+421 911 285 665

Access description

GPS:

Typ konektora Typ konektora Typ konektora

  • Nabíjajte za ceny ako doma s paušálom Plus a Max Svoj program viete zmeniť v Client Zóne v časti Môj účet. Zmena je aktuálna od nasledujúceho dňa. Platba bude vypočítaná za alikvótnu časť mesiaca podľa aktuálne zvoleného programu. Cenník programov (Standard, Plus, Max) nájdete - tu . Ceny roamingových partnerov sa môžu líšiť. Aktuálne ceny partnerov nájdete v GreenWay aplikácii po kliknutí na vybranú stanicu a konektor.
  • Nabíjanie na roamingových staniciach môžete spustiť iba prostredníctvom nabíjacej RFID karty.  Kartu obdržíte pri registrácii , ktorá je bezplatná a zaberie 2 minúty. Stačí vyplniť formulár a my Vám vytvoríme zákaznícke konto a potvrdíme Vašu registráciu. Následne postupujte podľa inštrukcií na nabíjacej stanici, kde použijete Vašu nabíjaciu RFID kartu na spustenie nabíjania.

Roamingoví partneri v Európe

Rakúsko

Partneri: Smatrics & The New Motion
Smatrics je najväčším poskytovateľom nabíjacích služieb v Rakúsku a jeho sieť pokrýva všetky diaľnice v krajine. Vďaka počtu a hustote ich nabíjacích staníc sú ideálnym partnerom pre cestovanie v Rakúsku

Slovinsko

Spoločnosť Petrol prevádzkuje 22 staníc, čím pokrýva celé Slovinsko.

Belgicko

Partner: The New Motion

Francúzsko

Partner: The New Motion

Holandsko

Partneri: The New Motion & Last Mile Solution

Luxembursko

Partner: The New Motion

Nemecko

Partneri: Smatrics & The New Motion

Veľká Británia

Partner: The New Motion

Švajčiarsko

Partner: The New Motion

Taliansko

Partneri: Smatrics & The New Motion