Škoda Enyaq

Nabíjanie BezStarostí

Komplexné riešenie nabíjania vášho nového SUV Škoda Enyaq v sieti GreenWay pre firmy aj jednotlivcov.

Výhodnú ponuku operatívneho leasingu 100 % elektrického SUV Škoda Enyaq so Škoda Financial Services dopĺňa riešenie najväčšieho operátora nabíjacích služieb pre elektromobily v strednej a východnej Európe – spoločnosti GreenWay.

Prinášame komplexný balík nabíjacích služieb, ktoré vyriešia všetky vaše problémy ako užívateľa nového elektrického vozidla. Či už je to zriadenie nabíjacej stanice u vás doma alebo vo firme, nabíjanie vo verejnej sieti doma aj v zahraničí, správa a rozpočítanie nákladov na nabíjanie na súkromné a služobné účely, prehľadné služby na jednej faktúre od jedného poskytovateľa – skrátka, nabíjanie s GreenWay je užívateľsky prívetivé, dostupné v celej Európe a predstavuje špičkové a moderné služby v digitálnom svete.

RIEŠENIE NABÍJANIA Škoda Enyaq PRE:

Firmu

Firmu

Vaše nové SUV Škoda Enyaq bude súčasťou firemného fleetu

Ak si vyberiete GreenWay, máte po starostiach nielen vy ako vodič, ale spokojný bude aj váš fleetový manažér.

Stačí si vybrať jeden z našich biznis programov GreenWay Energia Fleet.

S nimi sa môžete nabíjať doma na vlastnej nabíjačke, vo firme v privátnej sieti alebo aj na verejných staniciach – a to všetko s jednou ID kartou a s jedným programom.

 
Objem energie v balíku
FLEET 300
300 kWh
FLEET 500
500 kWh
FLEET 750
750 kWh
FLEET 1000
1000 kWh

GreenWay pre vás zabezpečí kompletný prechod na elektromobilitu. U vás doma zriadime inteligentnú nabíjaciu stanicu, ktorá vám umožní nabíjať elektromobil bez nutnosti navyšovania kapacity odberného miesta alebo obmedzovania ostatných domácich spotrebičov. Súkromná nabíjačka je pripojená do siete GreenWay, vďaka čomu má fleetový manažér presný prehľad o množstve čerpanej energie u vás doma. Na konci mesiaca firma vodičovi uhradí faktúru za odobratú energiu, ktorá sa neodpočítava z predplateného balíka.

Nabíjaciu stanicu môže GreenWay zriadiť aj v sídle firmy a využívať ju môžu viacerí užívatelia z uzavretej skupiny. Alebo ju môžete sprístupniť verejnosti a získať podiel z tržieb.

A čo za hranicami? Možnosť čerpať energiu z predplateného balíka máte aj pri národnom a medzinárodnom roamingu. Nemusíte sa tak obávať dodatočných nákladov pri cestovaní do zahraničia. Od prvého momentu máte k dispozícii nabíjanie prakticky na každej verejnej nabíjacej stanici na Slovensku aj v Európe za jednotnú cenu v rámci predplateného balíka.

Nemusíte uvažovať nad tým, či je konkrétna stanica vo vlastníctva operátora, či je len partnerskou stanicou, roamingovou partnerskou stanicou, či sa na nej nabíjanie účtuje podľa objemu odobratej energie alebo podľa času stráveného na nabíjačke. Všetky tieto nejasnosti za vás vyrieši GreenWay, ktorý vám vždy garantuje jednotnú cenu aj spôsob účtovania.

Exkluzívne pre zákazníkov Škoda ponúkame atraktívne mesačné GreenWay Fleet programy s predplatenými kWh (Fleet 300, 500, 750, 1000), s možnosťou využitia predplatených kWh v sieti GreenWay a u všetkých roamingových partnerov na Slovensku alebo v zahraničí (napríklad ZSE Drive, Ionity). Pri 6-mesačnej viazanosti zákazník získava zľavový kupón v hodnote ceny 1 mesiaca.

Domácnosť

Domácnosť

Nové SUV Škoda Enyaq si kupujete ako jednotlivec / fyzická osoba

Aj pre vás má GreenWay ponuku, ktorá vám zjednoduší prechod na elektromobilitu.

Ak si k vášmu novému 100 % elektrickému SUV Škoda Enyaq aktivujete jeden z programov GreenWay Energia Max alebo GreenWay Energia Plus, získate jeden mesiac bez poplatku. Obidva mesačné programy obsahujú balík voľnej energie (100, resp. 30 kWh), ktoré môžete využiť v sieti GreenWay. Výhodou je, že mesiac bez poplatku získate aj bez viazanosti a mesačný program si môžete bez sankcií zmeniť kedykoľvek podľa svojich aktuálnych potrieb.

Zaujala vás ponuka nabíjania BezStarostí?

Neváhajte a napíšte nám. Naši špecialisti Vám veľmi radi pomôžu vybrať to správne riešenie. Za ďalšie informácie nič nedáte!

CESTUJTE PO CELOM SLOVENSKU S GREENWAY

S nabíjacou kartou GreenWay môžete cestovať po celom Slovensku aj Poľsku. O dostupnosť staníc sa staráme nepretržite. Aktuálnu obsadenosť zistíte priamo v mape.

Mapa nabíjačiek
GreenWay
70 000+

Klienti v sieti GreenWay

2 500+

Počet nabíjačiek v sieti GreenWay

GreenWay
x