GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Rýchlonabíjacie stanice pre pre firmy a verejné stanice

Potrebujete sa nabiť rýchlo? Naše DC rýchlonabíjačky nabijú takmer všetky elektrické vozidlá do pol hodiny. Vodiči na hlavných cestách zvyčajne uprednostnia odpočívadlá a reštaurácie s rýchlo-nabíjacou stanicou, na ktorej si počas prestávky môžu dobiť svoje vozidlo. Máte spoločnosť s elektrickým vozovým parkom a logistika nabíjania je dôležitým faktorom plynulého chodu vášho podnikania? Rýchlo-nabíjačka je riešenie presne pre vás.

Delta 4 v 1 Stanica

Voľne stojaca nabíjacia stanica s výkonom 50-150 kW + 22/43 kW (DC + AC)

Stanica umožňuje nabíjať až tri vozidlá naraz – 2 jednosmerným prúdom (DC) s výkonom 50 kW a jedno striedavým prúdom (AC) s výkonom 22 alebo 43 kW, v závislosti od typu zariadenia. Paralelne DC nabíjanie je unikátny parameter v segmente rýchlo nabíjacích staníc. Veľkou výhodou stanice je aj možnosť jej upgradu, z výkonu 50 kW na 100, prípadne až na 150 kW. Stanica je vybavená káblami CHAdeMO a CCS (DC nabíjanie) a zásuvkou/káblom Type 2 (AC nabíjanie). Veľká farebná obrazovka umožňuje prezentáciu reklám.  Inštalácia vyžaduje zemné práce. Autorizácia používateľov pomocou RFID karty/kľúčenky.

Delta 25 Stanice

Wallbox alebo voľne stojaca rýchlonabíjacia stanica.

Výkon nabíjania 25 kW. Stanica umožňuje nabíjať jedno vozidlo s výkonom 25kW. Je vybavená konektormi CHAdeMO a CCS.  Autorizácia používateľov pomocou nabíjacej karty alebo aplikáciou GreenWay.

Zapojením stanice do verejnej siete GreenWay sa vaša stanica stane viditeľná  pre všetkých vodičov na mape GreenWay, Google Maps a čoskoro aj v navigácii Sygic.

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu, SMS, telefónu alebo elektronickými prostriedkami. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely.

Áno, rád/a by som sa dozvedel/a o vašich ponukách a službách

Spojte sa s nami Kontakt