GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

V prípade, že by ste chceli vo svojej nehnuteľnosti zriadiť nabíjaciu stanicu bez vašich investícií do nabíjacej stanice, vyplňte formulár nižšie.

Ak sa nám bude vaša lokalita páčiť, všetky náklady s vybudovaním nabíjacej stanice pôjdu na nás.

Vy tak získate množstvo výhod s tým spojených bez akýchkoľvek starostí !

our-offer-6063

Zvýšte hodnotu svojej nehnuteľnosti - bez nákladov!

Nabíjacia stanica sa stane ďalším prínosom, ktorý zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti – vy však nebudete mať žiadne náklady. GreenWay pokryje 100% nákladov na vybudovanie, údržbu a prevádzku nabíjacej stanice. Toto je príležitosť, ktorú nesmiete zmeškať!

our-offer-6062

Prilákajte nových zákazníkov a rozšírte ponuku vašich služieb

Priemerný čas nabíjania je 30 minút, takže vodiči počas tohto času radi využijú vaše služby. Vodiči elektrických áut hľadajú nabíjacie body, ktoré im poskytnú možnosti na príjemné a užitočné strávenie ich času počas nabíjania. Toto je výborná príležitosť ako do vášho zariadenia prilákať vodičov elektrických vozidiel – vašich prémiových zákazníkov.

our-offer-6061

Zvýšená viditeľnosť vašej firmy

Po nainštalovaní nabíjacej stanice GreenWay bude vaša nehnuteľnosť pridaná do našich máp, aplikácií a marketingových materiálov. Vodiči pri plánovaní svojich ciest tak narazia aj na vašu nehnuteľnosť, kde môžu príjemne využiť čas počas nabíjania vozidla.

our-offer-6060

Posilnite obraz o vašej spoločnosti

Nabíjacie body pre elektrické vozidlá ukazujú, že vám záleží na ekológii a technologickom vývoji a vítajú tých, ktorí zdieľajú tieto hodnoty. Toto je dôležité pre vašich klientov aj potenciálnych zamestnancov, ktorí pri rozhodovaní o trávení voľného času, nakupovaní, alebo výbere práce stále viac a viac berú do úvahy tieto faktory. Nepripravte sa o tento rastúci segment populácie a buďte súčasťou prechodu na čistejšiu a jasnejšiu budúcnosť.

Napíšte nám

Prejsť na formulár