x

Všetko čo potrebujete pre nákup, inštaláciu, nastavenie, údržbu a prevádzku verejných aj neverejných nabíjacích bodov, služby vašim používateľom a získanie čo najväčšej hodnoty za vynaložené prostriedky.

cover

Ponuka nabíjacích staníc

Chceli by ste vlastniť nabíjaciu stanicu? Tu nájdete nabíjačky pre mestá, hotely, reštaurácie, nákupné centrá, kancelárske komplexy, čerpacie stanice, domácnosti, alebo firmy s elektrickým vozovým parkom. Ak si neviete vybrať, radi vám pomôžeme.

Viac Info
cover

Prevádzkové služby

Ponúkame odbornú asistenciu pri inštalácii, nastavení a sprevádzkovaní nabíjačky, ako aj pri samotnom poskytovaní nabíjacích služieb. Sme tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti a radi sa postaráme o to, aby vaša nabíjacia stanica bez problémov fungovala.

Viac Info
cover

Príslušenstvo

Vlastníte elektrické auto a nabíjate ho mimo vašej domácnosti? Zdieľate nabíjaciu stanicu s inými používateľmi? Tu nájdete potrebné káble, ktoré vám umožnia nabíjať vaše vozidlo na staniciach, kde káble nie sú k dispozícii a pomôžu vám predísť nepríjemným prekvapeniam.

Viac Info
cover

Hľadáme nové lokality

Máte návrh na miesto pre novú nabíjaciu stanicu? V rámci expanzie našej siete hľadáme miesta na inštalácie staníc zdarma. Stačí splniť niekoľko kritérií a uhradíme náklady na inštaláciu, údržbu a prevádzku stanice. O vás sa navyše dozvedia klienti najväčšej nabíjacej siete v regióne - klienti siete GreenWay.

Viac Info
logo
logo
logo
logo

Prípadové štúdie

Ste zvedaví na príklady práce s nami a výhody, ktoré elektromobilita prináša? Tu si môžete prečítať o niektorých našich partnerstvách a krokoch, ktoré naši partneri podnikli na ceste k čistejšej budúcnosti.

cover

Komerčné, administratívne a rezidenčné budovy

Prenajímatelia a správcovia budov by nemali premeškať možnosť stať sa súčasťou rozvíjajúceho sa trhu s elektromobilmi. Vodiči elektromobilov majú záujem o miesta, kde môžu svoje vozidlá nabíjať pomaly počas dňa alebo v noci. Preto spolupracujeme s podnikmi a správcami budov na poskytovaní nabíjacích staníc pre svojich nájomcov.

Viac Info
cover

Nákupné centrá

Nákupné centrá patria medzi najobľúbenejšie lokality, kde nájdete nabíjacie stanice pre elektromobily. Vodiči majú počas nabíjania vozidla mnoho možností ako využiť voľný čas. Tento prémiový segment zákazníkov svojimi nákupmi zároveň zvyšuje tržby obchodných centier.

Viac Info
cover

HoReCa

Zamerajte sa na stále rastúcu skupinu vodičov elektrických áut, ktorí si radi oddýchnu vo vašom zariadení kým budú nabíjať svoje vozidlo. Nabíjacia stanica vo vašom hoteli bude rozhodujúcim faktorom pre každého vodiča elektromobilu, aby si vybral práve váš hotel. Prečítajte si, čo vybudovanie nabíjacej stanice v ich zariadeniach prinieslo iným.

Viac Info