x

Najväčšia sieť pre rýchle nabíjanie elektromobilov na Slovensku a v Poľsku

Zaregistrujte sa
Pumpa

GreenWay ponúka

Celoštátne pokrytie

Komplexná sieť rýchlonabíjacích staníc GreenWay, pokrývajúca celé územie Slovenska, vám poskytuje možnosť pohodlne precestovať Slovensko od Bratislavy až po Košice a navštíviť mnoho ďalších miest.

Služby zákazníkom

Zákaznícka podpora je našou najvyššou prioritou. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom optimálny zážitok z elektromobility.

Spoľahlivosť

V našej sieti využívame najnovšie technológie a zaručujeme ich správne fungovanie pre čo najlepšiu zákaznícku skúsenosť.

2018 zimná kampaň!

20% zľava na všetky nabíjania na GW staniciach do 28.2.2018

Ľahko dostupné nabíjacie stanice

Snažíme sa umiestňovať naše nabíjacie stanice v tých najvhodnejších lokalitách, v blízkosti diaľníc a hlavných ciest, na miestach s vysokou návštevnosťou a s prístupom z mnohých smerov.

Non-stop zákaznícka podpora

Ak nastane problém, vyriešite ho jednoducho a rýchle rozhovorom s naším kvalifikovaným technikom. Náš dispečing je dostupný nepretržite, aby vám poskytol podporu pri nabíjaní počas vašej cesty. 

Špičkové nabíjacie technológie

Sme hrdí na to, že našim zákazníkom prinášame najlepšiu a najmodernejšiu technológiu. V súčasnosti ponúkame GridBooster - rýchlonabíjací systém s podpornou batériou - a už čoskoro predstavíme v našej sieti ultra-rýchle nabíjacie stanice, podporujúce najnovšie vozidlá do 350 kWh. Naši zákazníci tak môžu využívať výhody špičkových technológií.

Vynikajúca zákaznícka skúsenosť

Našou snahou je poskytnúť vám fantastický zážitok z elektromobility, nielen rýchle nabitie vozidla. Neustále prehodnocujeme najnovšie možnosti a aplikácie na zlepšenie našich služieb, napríklad mapovacie služby a iné.

Ako začať

1 Zaregistrujte sa

Registrácia zaberie 2 minúty a je bezplatná. Stačí vyplniť registračný formulár a my vám vytvoríme zákaznícke konto a potvrdíme vašu registráciu.

Získajte vašu kartu na nabíjanie

2 Získajte vašu kartu na nabíjanie

Po úspešnej registrácii bude na vašu adresu odoslaná GreenWay karta na nabíjanie. Vaša GreenWay karta vám zabezpečí efektívnu a jednoduchú identifikáciu na našich staniciach a umožní rýchle a jednoduché nabíjanie. Kým obdržíte vašu kartu, môžete nabíjať vozidlo pomocou vášho smartphonu

Začnite nabíjať

3 Začnite nabíjať

Ak ste registrovaný zákazník, identifikujte sa na stanici vašou kartou alebo smartfónom a začnite nabíjať. Pokiaľ ešte nie ste registrovaný, zaregistrujte sa tu. Odporúčame oboznámiť sa pred nabíjaním s nasledovnými inštrukciami . Po zaregistrovaní môžete sledovať vaše poplatky cez zákaznícu zónu.

Naša ponuka

Program ONE ponúka možnosť nabíjania vozidiel na našich AC a DC nabíjacích staniciach a na staniciach našich roamingových partnerov v Európe.

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

Registrácia

Newsletter

Zapíšte sa do nášho newslettra a budeme Vás informovať o aktualitách v oblasti elektromobility.

Odoberať