GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Ak sa Vaše vozidlo nenachádza v zozname, môžete zvoliť možnosť „Moje auto nie je v zozname„ a následne model Vášho vozidla dopísať. 

Ďalšie otázky z tejto témy

Kde sa dozviem, koľko mám zostávajúcich voľných jednotiek?

Informácie o zostávajúcich voľných jednotkách sú dostupné v našej Client Zone v sekcii Nabíjania.

Ako sa môžem zaregistrovať?

Do siete GreenWay sa môžete zaregistrovať cez mobilnú aplikáciu alebo priamo na našej webstránke vyplnením formuláru v Client Zone. Pri registrácii budete uvádzať Vaše fakturačné a kontaktné údaje, e-mailovú adresu, telefónne číslo a platobnú kartu.

Môžem sa zaregistrovať aj keď žijem v zahraničí?

Samozrejme. Našu sieť nabíjacích staníc GreenWay môže využívať ktokoľvek, kto vyplní registračný formulár. Pri registrácii nie sú žiadne obmedzenia týkajúce sa adresy a nabíjacie karty/kľúčenky posielame aj do zahraničia.

Môže sa zaregistrovať aj právnická osoba? Budú faktúry vystavované na túto spoločnosť?

Samozrejme. Registráciu môžete vytvoriť aj na Vašu spoločnosť, na ktorú Vám budú následne faktúry vystavované. Pri registrácií zvoľte možnosť „Právnická osoba alebo živnostník“ v hornej časti registračného formuláru.

Môžem sa registrovať aj bez uvádzania informácií o svojom vozidle?

Samozrejme. Údaje o Vašom vozidle uvádzať nemusíte. Avšak uvedením informácií o vozidle, ktoré používate nám pomáhate stále zlepšovať naše služby.

Ako môžem upraviť moje údaje uvedené pri registrácii?

Vaše údaje môžete upravovať po prihlásení do Vášho účtu cez mobilnú aplikáciu alebo po prihlásení do Client Zone na našej webstránke, v časti Môj účet. 

Ako môžem zrušiť svoj účet?

Ak si prajete zrušiť Váš účet, napíšte nám prosím na: [email protected]