GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Nie. Roamingové služby je možné využívať iba s Vašou nabíjacou GreenWay kartou/kľúčenkou.

Ďalšie otázky z tejto témy

GreenWay pred časom prišiel s ponukou "Roam like at home", už to neplatí? Voľné jednotky sú dostupné len v sieti GreenWay a len na Slovensku...

Voľné jednotky predstavujú bezplatný benefit pre našich zákazníkov. Základné ceny nabíjania s cenovým programom Energia Plus a Energia Max zostávajú zhodné v sieti GreenWay na Slovensku ako aj v roamingu.

Čo znamená možnosť „Roam like at home“ – „Roamuj za svoje ceny“?

„Roam like at home“ alebo „Roamuj za svoje ceny“ je nový prístup k nabíjaniu v rámci siete iných poskytovateľov služieb nabíjania. Pri mesačných programoch sa môžete nabíjať na nabíjačkách všetkých našich roamingových partnerov (napr. partnerské siete v zahraničí, ale aj na Slovensku) za rovnaké ceny ako v sieti GreenWay. Platí samozrejme „fair use policy“ a väčšina nabíjaní musí prebiehať v rámci siete GreenWay. V opačnom prípade môžu byť ceny upravené.

Čo je roaming a ako funguje?

Roaming Vám umožňuje využívať služby našich partnerských nabíjacích staníc v zahraničí, bez potreby registrovať sa v každej sieti zvlášť. Ak ste naším zákazníkom, roaming Vám umožní cestovať po Európe a nabíjať sa na našich partnerských staniciach pomocou Vašej GreenWay nabíjacej RFID karty/kľúčenky. Zoznam našich roamingových staníc nájdete tu. !Pozor! Nabíjanie na niektorých roamingových staniciach viete spustiť iba prostredníctvom RFID karty/kľúčenky!

Kde môžem nájsť aktuálnu dostupnosť staníc roamingových partnerov?

Aktuálnu dostupnosť staníc roamingových partnerov nájdete na web stránkach jednotlivých partnerov. Zoznam našich roamingových partnerov nájdete tu.

Aké sú roamingové ceny a ako sa účtujú?

V rámci našich mesačných programov môžete využívať nabíjanie u našich roamingových partnerov za ceny ako doma! Toto zahŕňa nabíjanie po celej Európe, napríklad nabíjanie v Rakúsku v sieti Smatrics, využitie európskej siete ultrarýchlych nabíjačiek Ionity alebo nabíjanie na Slovensku v sieti ZSE. Na toto všetko a oveľa viac Vám stačí jediná registrácia v sieti GreenWay. Platí samozrejme „fair use policy“ a väčšina nabíjaní musí prebiehať v rámci siete GreenWay. V opačnom prípade môžu byť ceny upravené. Ak nemáte aktivovaný mesačný program a využívate program „Energia Standard“, platia pre Vás u našich roamingových partnerov iné ceny. Aktuálnu cenu si viete vždy skontrolovať po kliknutí na danú lokalitu v mobilnej alebo webovej aplikácii.