GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Roaming Vám umožňuje využívať služby našich partnerských nabíjacích staníc v zahraničí, bez potreby registrovať sa v každej sieti zvlášť. Ak ste naším zákazníkom, roaming Vám umožní cestovať po Európe a nabíjať sa na našich partnerských staniciach pomocou Vašej GreenWay nabíjacej RFID karty/kľúčenky. Zoznam našich roamingových staníc nájdete tu. !Pozor! Nabíjanie na niektorých roamingových staniciach viete spustiť iba prostredníctvom RFID karty/kľúčenky!

Ďalšie otázky z tejto témy

GreenWay pred časom prišiel s ponukou "Roam like at home", už to neplatí? Voľné jednotky sú dostupné len v sieti GreenWay a len na Slovensku...

Voľné jednotky predstavujú bezplatný benefit pre našich zákazníkov. Základné ceny nabíjania s cenovým programom Energia Plus a Energia Max zostávajú zhodné v sieti GreenWay na Slovensku ako aj v roamingu.

Čo znamená možnosť „Roam like at home“ – „Roamuj za svoje ceny“?

„Roam like at home“ alebo „Roamuj za svoje ceny“ je nový prístup k nabíjaniu v rámci siete iných poskytovateľov služieb nabíjania. Pri mesačných programoch sa môžete nabíjať na nabíjačkách všetkých našich roamingových partnerov (napr. partnerské siete v zahraničí, ale aj na Slovensku) za rovnaké ceny ako v sieti GreenWay. Platí samozrejme „fair use policy“ a väčšina nabíjaní musí prebiehať v rámci siete GreenWay. V opačnom prípade môžu byť ceny upravené.

Kde môžem nájsť aktuálnu dostupnosť staníc roamingových partnerov?

Aktuálnu dostupnosť staníc roamingových partnerov nájdete na web stránkach jednotlivých partnerov. Zoznam našich roamingových partnerov nájdete tu.

Aké sú roamingové ceny a ako sa účtujú?

V rámci našich mesačných programov môžete využívať nabíjanie u našich roamingových partnerov za ceny ako doma! Toto zahŕňa nabíjanie po celej Európe, napríklad nabíjanie v Rakúsku v sieti Smatrics, využitie európskej siete ultrarýchlych nabíjačiek Ionity alebo nabíjanie na Slovensku v sieti ZSE. Na toto všetko a oveľa viac Vám stačí jediná registrácia v sieti GreenWay. Platí samozrejme „fair use policy“ a väčšina nabíjaní musí prebiehať v rámci siete GreenWay. V opačnom prípade môžu byť ceny upravené. Ak nemáte aktivovaný mesačný program a využívate program „Energia Standard“, platia pre Vás u našich roamingových partnerov iné ceny. Aktuálnu cenu si viete vždy skontrolovať po kliknutí na danú lokalitu v mobilnej alebo webovej aplikácii.

Môžem využívať roamingové služby aj bez nabíjacej karty/kľúčenky?

Nie. Roamingové služby je možné využívať iba s Vašou nabíjacou GreenWay kartou.