GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Po registrácii môžete pre začatie nabíjania využiť dve možnosti:

– môžete použiť Vašu nabíjaciu GreenWay kartu/kľúčenku a následne postupovať podľa inštrukcií na nabíjačke.

– prihláste sa do našej webovej aplikácie Driver zone, vyhľadajte lokalitu, na ktorej sa nachádzate, zvoľte správny konektor. Po pripojení konektoru môžete začať nabíjať kliknutím na možnosť „Spustiť nabíjanie“.

Ukončiť nabíjanie môžete rovnakým spôsobom, ako ste ho začali. T.j. ak ste nabíjanie spustili prostredníctvom RFID nabíjacej karty/kľúčenky, ukončíte ho rovnako prostredníctvom karty/kľúčenky.

Kartou/kľúčenkou nabíjanie ukončíte jej priložením k panelu nabíjačky a zvolením možnosti „Stop charging“. Následne môžete odpojiť nabíjací konektor od Vášho auta.

V našej webovej aplikácii Driver zone v okne s informáciami o Vašom nabíjaní kliknite na možnosť „Zastaviť nabíjanie“. Následne môžete odpojiť konektor z Vášho auta.

Ďalšie otázky z tejto témy

Čo je sieť nabíjacích staníc GreenWay?

GreenWay predstavuje sieť verejne dostupných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá na Slovensku a v Poľsku. Do našej siete sa môžete zaregistrovať a využívať jej výhody, či už ako majiteľ elektrického vozidla alebo ako partner s vlastnou nabíjacou stanicou.

Ako môžem začať nabíjať na staniciach GreenWay?

Pre využívanie našich nabíjacích služieb je potrebná registrácia. Pri registrácii uvediete Vaše fakturačné údaje, adresu kam Vám bude zaslaná nabíjacia karta a e-mailovú adresu, kam Vám bude posielaná faktúra. Následne obdržíte poštou Vašu RFID nabíjaciu kartu. Nabíjať však budete vedieť ihneď po registrácií, kde nabíjanie budete vedieť spustiť prostredníctvom našej webaplikácie Driver Zone.

Ako môžem rýchlo ukončiť nabíjanie v prípade núdze?

V núdzových situáciách môžete okamžite ukončiť nabíjanie stlačením červeného núdzového tlačidla „Emergency button“ pod displejom nabíjačky. Núdzové tlačidlo je možné používať iba v prípade núdze a nie je primárne určené na zastavenie nabíjania. Ak niekedy použijete núdzové tlačidlo, prosím, ihneď nás kontaktujte.

Kde môžem nájsť aktuálne informácie o stave nabíjacích staníc?

Aktuálne informácie o funkčnosti a dostupnosti nabíjacích staníc si môžete pozrieť prostredníctvom našej webovej aplikácie Driver zone.

Sú nabíjacie stanice dostupné non-stop?

Väčšina nabíjacích staníc je umiestnená tak, aby boli dostupné 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Detailné informácie o dostupnosti jednotlivých staníc, resp. jednotlivých konektorov, si môžete pozrieť v našej webovej aplikácií Driver zone. Stanice, ktoré sú práve „mimo pracovného času“ sa zobrazujú žltou farbou.

Je parkovanie pri nabíjacích staniciach zadarmo?

Pri väčšine áno. Stanice sú zväčša umiestnené na verejných, nespoplatnených, lokalitách. V prípade, že je parkovanie platené, informáciu o tom môžete nájsť pri konkrétnej stanici v našej webovej aplikácií Driver zone.