GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Na konci každého mesiaca Vám je vystavená sumárna faktúra za celý mesiac nabíjania. Faktúra Vám bude zaslaná na Vašu e-mailovú adresu uvedenú pri registrácii.

Ďalšie otázky z tejto témy

Aká je cena nabíjania na našich GreenWay staniciach?

Naši zákazníci si aktuálne vedia vybrať z dvoch cenových programov, kde sa zároveň rozlišuje medzi DC a AC nabíjaním. Program ONE, kde sa platí hlavne v závislosti od času nabíjania a Program ENERGIA, kde sa platí hlavne od načerpanej energie. Kompletný prehľad našich služieb pre nabíjanie si viete pozrieť tu.

Program ONE

V Program ONE sa cena odvíja hlavne od času nabíjania. Pri DC nabíjaní sa platí poplatok 5,-€ za každých začatých 45 minút nabíjania + 0,13€ za 1 minútu. Pri AC nabíjaní sa platí poplatok 1,-€ za každých začatých 90 minút nabíjania + 0,04€ za 1 minútu, ak nabíjací výkon je nižší ako 11kW, alebo +0,08,-€ za 1 minútu, ak nabíjací výkon je vyšší ako 11kW.

Program ENERGIA

V programe ENERGIA sa cena odvíja hlavne od energie spotrebovanej pri nabíjaní. Pri DC nabíjaní je cena za 1kWh 0,45€ + pri presiahnutí 45 minút nabíjania sa začína uplatňovať sadzba 0,10€ za minútu. Pri AC nabíjaní je sadzba za 1kWh 0,30€ + pri presiahnutí 180 minút nabíjania sa začína uplatňovať sadzba 0,10€ za minútu nabíjania.

Kde si môžem pozrieť históriu svojich nabíjaní?

Históriu svojich nabíjaní si viete pozrieť vo Vašej Client Zone, v časti “Minulé nabíjania”. Tu si môžete skontrolovať čas nabíjania, množstvo nabitej energie a lokalitu, kde ste nabíjali.

Čo mám urobiť ak chcem zmeniť program, ktorý využívam?

Aktivovaný program si viete zmeniť kedykoľvek po prihlásení do Vašej Client Zone, v časti “Môj účet”. Nový program bude aktívny od nasledujúceho dňa.