GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Nevyhnutnosť poskytovať službu nabíjania elektrických vozidiel pri hoteloch a reštauráciách začína rásť úmerne rastúcemu počtu hostí, cestujúcich elektrickými autami, ktorí si reštauráciu či hotel vyberajú aj s ohľadom na to, či im bude ponúknutá možnosť nabiť svoje vozidlo. Dalo by sa to prirovnať k výberu miesta podľa toho, či poskytuje službu wifi pripojenia alebo nie. Nepripravte svoju prevádzku o tento segment zákazníkov len preto, že ešte nemáte k dispozícii jednoduchú technológiu nabíjania. Spoločnosť GreenWay vám rada pomôže.

Boutique hotel Pod Lipou je situovaný v krásnom prostredí Malých Karpát v rekreačnej oblasti Harmónia pri Modre. Manažment hotela, obklopeného krásou okolitej prírody, v snahe prispieť k zdravšej a čistejšej budúcnosti rozhodol, že priláka ekologicky orientovaných zákazníkov aj tým, že hotel začne ponúkať možnosť nabíjania vozidla hosťom, ktorí pricestujú na autách s ekologicky čistým elektrickým pohonom, neprodukujúcim emisie.

Výsledkom našej snahy čo najlepšie porozumieť potrebám hotela a poskytnúť najvyhovujúcejšie technologické riešenie bola inštalácia nabíjačky, smart wallboxu, s jednou 22kW Mennekes zásuvkou.

Nabíjačka je dostupná použitím GreenWay RFID karty alebo použitím smartphone cez zákaznícke konto registrované v sieti GreenWay. Vďaka tejto nabíjačke môžu hostia pohodlne nabiť svoje vozidlo cez noc alebo zatiaľ čo si vychutnávajú jedlo v reštaurácii hotela, prípadne počas vychádzky do okolitej prírody.

 


„Sme veľmi radi, že vďaka Greenway Infrastructure môžeme našim moderne a ekologicky zmýšľajúcim zákazníkom ponúknuť možnosť nabíjania elektromobilov v našom hoteli. Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a uspokojovať potreby našich zákazníkov a toto bol jednoznačne krok tým správnym smerom. Doba sa mení a my si myslíme, že poskytovanie takýchto služieb by už malo byť samozrejmosťou. Našu iniciatívu ocenili aj okolité samosprávy, nakoľko pomáhame prezentovať náš región ako uvedomelý, moderný, udržateľný a ekologický, a tým lákame hostí nielen do nášho hotela, ale aj do celého regiónu. So spoluprácou s tímom GWI sme boli veľmi spokojní, komunikácia bola rýchla a efektívna.“

Barbora Mihálechová, Sales & Marketing Manager, Boutique Hotel Pod Lipou, Modra