GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Máte návrh, kde by sme mali vybudovať ďalšiu nabíjaciu stanicu? Hľadáme partnerov, ktorí majú záujem o nabíjaciu stanicu v okolí svojej nehnuteľnosti. Ak bude spĺňať naše kritériá, uhradíme náklady na inštaláciu, údržbu a prevádzku nabíjacej stanice. Navyše sa o Vás dozvedia klienti najväčšej verejnej nabíjacej siete v regióne – siete GreenWay.

Zvýšte hodnotu svojej nehnuteľnosti - bez nákladov!

Zvýšte hodnotu svojej nehnuteľnosti - bez nákladov!

Nabíjacia stanica sa stane ďalším prínosom, ktorý zvýši hodnotu Vašej nehnuteľnosti – Vy však nebudete mať žiadne náklady. GreenWay pokryje 100% nákladov na vybudovanie, údržbu a prevádzku nabíjacej stanice. Toto je príležitosť, ktorú nesmiete zmeškať!

Prilákajte nových zákazníkov a rozšírte ponuku vašich služieb

Prilákajte nových zákazníkov a rozšírte ponuku vašich služieb

Priemerný čas nabíjania je 30 minút, takže vodiči počas tohto času radi využijú vaše služby. Vodiči elektrických áut hľadajú nabíjacie body, ktoré im poskytnú možnosti na príjemné a užitočné strávenie ich času počas nabíjania. Toto je výborná príležitosť ako do vášho zariadenia prilákať vodičov elektrických vozidiel – vašich prémiových zákazníkov.

Zvýšená viditeľnosť Vašej firmy

Zvýšená viditeľnosť Vašej firmy

Po nainštalovaní nabíjacej stanice GreenWay bude vaša nehnuteľnosť pridaná do našich máp, aplikácií a marketingových materiálov. Vodiči pri plánovaní svojich ciest tak narazia aj na vašu nehnuteľnosť, kde môžu príjemne využiť čas počas nabíjania vozidla.

Posilnite obraz o Vašej spoločnosti

Posilnite obraz o Vašej spoločnosti

Nabíjacie body pre elektrické vozidlá ukazujú, že vám záleží na ekológii a technologickom vývoji a vítajú tých, ktorí zdieľajú tieto hodnoty. Toto je dôležité pre vašich klientov aj potenciálnych zamestnancov, ktorí pri rozhodovaní o trávení voľného času, nakupovaní, alebo výbere práce stále viac a viac berú do úvahy tieto faktory. Nepripravte sa o tento rastúci segment populácie a buďte súčasťou prechodu na čistejšiu a jasnejšiu budúcnosť.

Napíšte nám

Prejsť na formulár