GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Všetko, čo potrebujete pre nákup, inštaláciu, nastavenie, údržbu a prevádzku verejných aj neverejných nabíjacích bodov, služby Vašim používateľom a získanie čo najväčšej hodnoty za vynaložené prostriedky.

Nabíjacie stanice a príslušenstvo
Nabíjacie stanice a príslušenstvo
Chceli by ste vlastniť nabíjaciu stanicu? Tu nájdete nabíjačky pre mestá, hotely, reštaurácie, nákupné centrá, kancelárske komplexy, čerpacie stanice, domácnosti, alebo firmy s elektrickým vozovým parkom. Ak si neviete vybrať, radi vám pomôžeme.
Prevádzkové služby
Prevádzkové služby
Máte nabíjaciu stanicu alebo rozmýšľate o jej inštalácii, ale nechcete sa zaťažovať jej správou a službami pre zákazníkov? Chcete, aby ju mohol využívať každý alebo chcete ponúkať nabíjacie služby len vybranej skupine vodičov? A budú zadarmo alebo spoplatnené? Všetko záleží od Vášho rozhodnutia. Môžeme prevádzkovať Vašu nabíjačku a ak budete chcieť, zaradíme ju do najväčšej sieti nabíjacích staníc v regióne!
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcete mať kvalitnú nabíjaciu stanicu a nabíjacie služby za dostupnú cenu? Vyskúšajte GreenWay 360! Za nízky mesačný poplatok Vám nabíjaciu stanicu dodáme, nainštalujeme, budeme ju prevádzkovať, zabezpečíme zúčtovanie platieb aj údržbu. Bez veľkých investícií tak rozšírite svoju ponuku pre nových prémiových zákazníkov.
Hľadáme nové lokality
Hľadáme nové lokality
Máte návrh na miesto pre novú nabíjaciu stanicu? V rámci expanzie našej siete hľadáme miesta na inštalácie staníc zdarma. Stačí splniť niekoľko kritérií a uhradíme náklady na inštaláciu, údržbu a prevádzku stanice. O vás sa navyše dozvedia klienti najväčšej nabíjacej siete v regióne - klienti siete GreenWay.

Napíšte nám

Prejsť na formulár