GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x
Domáce nabíjačky

Domáce nabíjačky

Prečo zastavovať na benzín? Zvýšte rýchlosť nabíjania vo vašej garáži a užívajte si plynulú jazdu každý deň! Naše nabíjačky vám umožnia nabíjať až 7 krát rýchlejšie ako z klasickej zásuvky, sú bezpečné a ich používanie je jednoduché. Voľne stojace alebo primontované k stene, ideálne von aj dovnútra. Vyberte si nabíjačku, ktorá vám bude najviac vyhovovať a začnite každý deň s nabitou batériou.

Viac Info

AC verejné nabíjačky

AC verejné nabíjačky

Investujte už dnes a vaša budúcnosť bude jasnejšia a čistejšia. AC nabíjačky sú výborným riešením pre firmy, kancelárske komplexy, hotely, reštaurácie, alebo nákupné centrá. Zvýšite atraktivitu vašej lokality a prilákate nových a lukratívnych zákazníkov. Zabezpečujeme celú inštaláciu a prevádzkové služby. Vy sa tak môžete sústrediť na vašu prácu a my sa postaráme o ostatné.

Viac Info

Rýchlonabíjacie Stanice

Rýchlonabíjacie Stanice

Potrebujete sa nabiť rýchlo? Naše DC rýchlo-nabíjačky nabijú takmer všetky elektrické vozidlá do pol hodiny. Vodiči na hlavných cestách zvyčajne uprednostnia odpočívadlá a reštaurácie s rýchlo-nabíjacou stanicou, na ktorej si počas prestávky môžu dobiť svoje vozidlo. Máte spoločnosť s elektrickým vozovým parkom a logistika nabíjania je dôležitým faktorom plynulého chodu vášho podnikania? Rýchlo-nabíjačka je riešenie presne pre vás.

Viac Info

Príslušenstvo

Vlastníte elektrické auto a nabíjate ho mimo vašej domácnosti? Zdieľate nabíjaciu stanicu s inými používateľmi? Tu nájdete potrebné káble, ktoré vám umožnia nabíjať vaše vozidlo na staniciach, kde káble nie sú k dispozícii a pomôžu vám predísť nepríjemným prekvapeniam.
Kábel Type 2 (5m)

Kábel Type 2 (5m)

Vhodný pre elektrické vozidlá s konektormi Type 2. Kapacita nabíjania: 32A 3 – fázovo Priemer káblov: 5x 6mm² Vhodné pre jednofázové nabíjanie: áno Vhodné pre trojfázové nabíjanie: áno

Napíšte nám

Prejsť na formulár