GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Miestne samosprávy sa pri výbere nabíjacej infraštruktúry stretávajú so širokou ponukou možností. Nesú na pleciach veľkú zodpovednosť, no často nemajú dostatočné zdroje. Kde vôbec začať? Môže sa to zdať komplikované, ale nemusí byť.

Kdekoľvek v tomto procese sa nachádzate a či už chcete začať s malým množstvom nabíjacích bodov alebo máte pripravený celý plán – vieme Vám pomôcť. V tejto oblasti pracujeme už od roku 2011, dnes prevádzkujeme najväčšiu sieť nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá v strednej a východnej Európe a vieme, ako zostaviť optimálny mix infraštruktúry, kam umiestniť nabíjacie stanice a ako regulovať náklady. Každý prípad je jedinečný, ale vďaka našim dlhodobým a rozsiahlym skúsenostiam dokážeme vybrať pre Vás to najvhodnejšie riešenie.

Sme presvedčení, že samosprávy sú kľúčoví hráči v rozvoji elektromobility a preto sme pripravili tento dokument. 

Vieme vám pomôcť v každej fáze projektu – od prieskumu, cez plánovanie, kúpu, spustenie až po samotnú prevádzku nabíjacej stanice.


Vybudovaním nabíjacej infraštruktúry vo Vašej samospráve:

  • Pomôžete zlepšovať kvalitu ovzdušia a prostredia vďaka podpore dopravy bez emisií
  • Získate skúsenosti a znalosti, ako môžu elektromobily fungovať s Vašimi ďalšími (elektrickými) systémami
  • Prilákate do obce turistov, ktorí jazdia na elektromobiloch v jej okolí
  • Vytvoríte možnosť príjmov z nabíjania
  • Zavediete manažment nabíjacej infraštruktúry a energetických potrieb obce
  • Získate možnosť stať sa súčasťou najväčšej siete nabíjacích staníc v strednej a východnej Európe, vďaka čomu Vás majitelia elektromobilov jednoducho nájdu
  • Investujete do budúcnosti, keďže počet elektromobilov bude v nasledujúcich rokoch významne rásť

Nabíjačky a príslušenstvo
Nabíjačky a príslušenstvo
Rozmýšľate o vybavení svojej nehnuteľnosti nabíjacou stanicou? Chcete zatraktívniť vašu nehnuteľnosť, prilákať nových zákazníkova rozšíriť vašu ponuku bez nutnosti prijať nových zamestnancov? U nás nájdete nabíjačky, aké potrebujete. Radi Vám pomôžeme s ich výberom, inštaláciou aj prevádzkou.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcete mať kvalitnú nabíjaciu stanicu a nabíjanie bez vysokých nákladov? S programom GreenWay 360 je to jednoduché! Za nízky mesačný poplatok Vám nabíjaciu stanicu dodáme, nainštalujeme, budeme ju prevádzkovať, zabezpečíme zúčtovanie platieb aj údržbu. Bez veľkých investícií tak rozšírite svoju ponuku pre nových prémiových zákazníkov.
GreenWay Care
GreenWay Care
Máte nabíjaciu stanicu alebo rozmýšľate o jej inštalácii, ale nechcete sa zaťažovať jej správou a službami pre zákazníkov? Chcete, aby ju mohol využívať každý alebo chcete ponúkať nabíjacie služby len vybranej skupine vodičov? A budú zadarmo alebo spoplatnené? Všetko záleží od Vášho rozhodnutia. Môžeme prevádzkovať Vašu nabíjačku a ak budete chcieť, zaradíme ju do najväčšej sieti nabíjacích staníc v regióne!
Komplexné riešenia nabíjania pre obchodných partnerov
Komplexné riešenia nabíjania pre obchodných partnerov
Chcete zvýšiť atraktivitu Vašej spoločnosti ako pracoviska? Hľadáte efektívne riešenie nabíjania Vašej flotily? Ponúkame podporu pri návrhu a implementácii riešení nabíjania na kľúč, ako aj následnú správu a zúčtovanie platieb, s cieľom optimalizácie nákladov a maximalizácie kvality nabíjania. Pozrite si, čo pre Vás môžeme urobiť

Napíšte nám

Prejsť na formulár