GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

S príchodom nových modelov elektrických automobilov budete prvými kontaktnými osobami pre záujemcov o ich kúpu. Vďaka Vám si môžu zákazníci tieto vozidlá pozrieť a využiť skúšobnú jazdu. Ak zatiaľ nemáte elektrické modely, čoskoro sa to zmení – takmer každý výrobca plánuje vyrábať nové modely elektrických áut. Nabíjacie body priamo na predajni sa stanú veľkou výhodou.

 

Bloomberg odhaduje, že ročný predaj elektrických osobných vozidiel sa v roku 2025 zvýši na 10 miliónov, v roku 2030 na 28 miliónov a do roku 2040 na 56 miliónov (čo bude predstavovať 57% celkového predaja osobných automobilov). V nasledujúcich mesiacoch a rokoch budú EV pochádzať od rôznych výrobcov a ich počet sa bude zvyšovať. Audi e-tron, Aston Martin Lagonda, BMW i4, VW ID3, Polestar 2, Honda e, Jaguar XJ, Jaguar I Pace, Kia e-Niro a Kia soul EV, Mercedes EQC, Mini Cooper SE, Peugeot e-208, Nissan IMx, Porsche Taycan, Seat el-Born a Minimo, Škoda citigo, Tesla – a zoznam rastie.

 

Vaša predajňa predstavuje kľúčové a jedinečné miesto v životnom cykle vozidla – je to prvé miesto, kde zákazníci vidia a testujú nové modely. Už tu chcú vedieť, ako ich nabíjať.

 

Pripravte sa na revolúciu elektrických vozidiel a investujte do nabíjačky už dnes. Zlepšíte predaj svojich elektrických áut, priblížite ich ľuďom a podporíte nástup elektromobility.


Nabíjacia stanica vo vašej predajni Vám umožní:  

  • Ukázať pripravenosť značky, ktorú zastupujete, na príchod elektromobilov
  • Zabezpečiť pripravenosť Vašej predajne na predaj a podporu elektromobilov vyrobených Vašou automobilkou
  • Poskytnúť vodičom elektrických vozidiel miesto na dobitie
  • Ponúkať Vašim zákazníkom kvalitnejší balík služieb a predávať tak viac elektrických vozidiel
  • Zaradiť Vašu lokalitu do najväčšej siete nabíjacích staníc v CEE, vďaka čomu Vás vodiči elektromobilov jednoducho nájdu a môžete im ponúknuť službu nabíjania
  • Prezentovať záväzok voči environmentálnej udržateľnosti ako súčasť Vašej značky
  • Využiť najlepšie osvedčené riešenia nasadenia nabíjacej infraštruktúry na trhu
  • Nabíjať elektrické automobily, ktoré používate na predvádzacie jazdy alebo iné obchodné účely
  • Využiť neverejné nabíjačky v servisnej časti pri servise elektrických automobilov, aby od Vás zákazník odchádzal vždy nabitý
 

Nabíjačky a príslušenstvo
Nabíjačky a príslušenstvo
Rozmýšľate o kúpe vlastnej nabíjacej stanice? Chcete zatraktívniť Vašu nehnuteľnosť, získať nových zákazníkov a rozšíriť svoje služby? U nás nájdete nabíjačky presne pre Váš biznis. Radi Vám pomôžeme s ich výberom, inštaláciou aj prevádzkou
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcete mať kvalitnú nabíjaciu stanicu a nabíjanie bez vysokých nákladov či nutnosti prijatia nových zamestnancov? GreenWay 360 je potom program pre Vás! Za nízky mesačný poplatok Vám nabíjaciu stanicu dodáme, nainštalujeme, budeme ju spravovať a zabezpečovať jej prevádzku, údržbu i zúčtovanie nabíjacích služieb. Bez veľkých investícií tak rozšírite svoju ponuku pre nových prémiových zákazníkov.
GreenWay Care
GreenWay Care
Máte nabíjaciu stanicu alebo rozmýšľate o jej inštalácii, ale nechcete sa zaťažovať jej správou a službami pre zákazníkov? Chcete, aby ju mohol využívať každý alebo chcete ponúkať nabíjacie služby len vybranej skupine vodičov? A budú zadarmo alebo spoplatnené? Všetko záleží od Vášho rozhodnutia. Môžeme prevádzkovať Vašu nabíjačku a ak budete chcieť, zaradíme ju do najväčšej sieti nabíjacích staníc v regióne!

Napíšte nám

Prejsť na formulár