GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Elektrické vozidlá sa nabíjajú najmä v noci, na miestach, kde ľudia žijú. Podľa smernice Európskej únie o energetickej hospodárnosti budov bude každá obytná budova vybavená nabíjacou stanicou pre elektromobily a túto povinnosť môžeme čoskoro očakávať aj v lokálnych zákonoch.

Nočné nabíjanie je najpohodlnejší a najlacnejší spôsob nabíjania elektrických vozidiel a to sa premieta do atraktívnosti Vašej nehnuteľnosti. Vieme, že poskytovanie nabíjania v bytových domoch alebo nehnuteľnostiach s viacerými rodinami je výzvou. Preto ponúkame podporu, výber optimálnych riešení, inštaláciu a prevádzku stanice, ako aj správne vyúčtovanie nákladov na nabíjanie.


Zahrňte nabíjaciu stanicu od GreenWay do Vášho projektu:

  • Zatraktívnite Vašu budovu pre rezidentov, ktorí potrebujú možnosť nabíjania
  • Získate dodatočný príjem z poskytovania služby nabíjania
  • Pomôže Vám získať Green building/LEED certifikát
  • Využijete najlepšie osvedčené riešenia nasadenia nabíjacej infraštruktúry na trhu
  • Môžete Vašu lokalitu zaradiť do najväčšej siete nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá v CEE, vďaka čomu Vás vodiči elektromobilov jednoducho nájdu

Nabíjačky a príslušenstvo
Nabíjačky a príslušenstvo
Rozmýšľate o kúpe vlastnej nabíjacej stanice? Chcete zatraktívniť Vašu nehnuteľnosť, získať nových zákazníkov a rozšíriť svoje služby? U nás nájdete nabíjačky presne pre Váš biznis. Radi Vám pomôžeme s ich výberom, inštaláciou aj prevádzkou.
GW 360
GW 360
Chcete mať kvalitnú nabíjaciu stanicu a nabíjanie bez vysokých nákladov či nutnosti prijatia nových zamestnancov? GreenWay 360 je potom program pre Vás! Za nízky mesačný poplatok Vám nabíjaciu stanicu dodáme, nainštalujeme, budeme ju spravovať a zabezpečovať jej prevádzku, údržbu i zúčtovanie nabíjacích služieb. Bez veľkých investícií tak rozšírite svoju ponuku pre nových prémiových zákazníkov.
GW Care
GW Care
Máte nabíjaciu stanicu alebo rozmýšľate o jej inštalácii, ale nechcete sa zaťažovať jej správou a službami pre zákazníkov? Chcete, aby ju mohol využívať každý alebo chcete ponúkať nabíjacie služby len vybranej skupine vodičov? A budú zadarmo alebo spoplatnené? Všetko záleží od Vášho rozhodnutia. Môžeme prevádzkovať Vašu nabíjačku a ak budete chcieť, zaradíme ju do najväčšej sieti nabíjacích staníc v regióne!

Napíšte nám

Prejsť na formulár