GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Nákupné centrá sú ideálnym miestom pre nabíjanie elektrických vozidiel. Vodiči elektromobilov sú prémiovými zákazníkmi, ktorí chcú produktívne stráviť čas nabíjania a radi využijú širokú ponuku Vášho centra.

 

Rozšírte svoje služby a privítajte vodičov elektrických áut práve u Vás. Máme bohaté skúsenosti s inštaláciou a prevádzkou nabíjacej infraštruktúry v nákupných centrách a radi Vám pomôžeme pridať nabíjačky aj do Vášho zariadenia.


Nabíjacia infraštruktúra vo vašom nákupnom centre Vám umožní:

  • Prilákať prémiových zákazníkov, ktorí strávia čas nakupovaním vo Vašom centre
  • Privítať rastúci počet zákazníkov - vodičov elektromobilov, ktorých počet sa stále zvyšuje
  • Zvýšiť hodnotu Vašej investície
  • Generovať ďalší príjem z nabíjania
  • Prezentovať záväzok voči environmentálnej udržateľnosti ako súčasť Vašej značky
  • Využiť najlepšie osvedčené riešenia nasadenia nabíjacej infraštruktúry na trhu
  • Zaradiť Vašu lokalitu do najväčšej siete nabíjacích staníc v CEE, vďaka čomu Vás vodiči elektromobilov jednoducho nájdu

Nabíjačky a príslušenstvo
Nabíjačky a príslušenstvo
Rozmýšľate o kúpe vlastnej nabíjacej stanice? Chcete zatraktívniť Vašu nehnuteľnosť, získať nových zákazníkov a rozšíriť svoje služby? U nás nájdete nabíjačky presne pre Váš biznis. Radi Vám pomôžeme s ich výberom, inštaláciou aj prevádzkou.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcete mať kvalitnú nabíjaciu stanicu a nabíjanie bez vysokých nákladov či nutnosti prijatia nových zamestnancov? GreenWay 360 je potom program pre Vás! Za nízky mesačný poplatok Vám nabíjaciu stanicu dodáme, nainštalujeme, budeme ju spravovať a zabezpečovať jej prevádzku, údržbu i zúčtovanie nabíjacích služieb. Bez veľkých investícií tak rozšírite svoju ponuku pre nových prémiových zákazníkov.
GW Care
GW Care
Máte nabíjaciu stanicu alebo rozmýšľate o jej inštalácii, ale nechcete sa zaťažovať jej správou a službami pre zákazníkov? Chcete, aby ju mohol využívať každý alebo chcete ponúkať nabíjacie služby len vybranej skupine vodičov? A budú zadarmo alebo spoplatnené? Všetko záleží od Vášho rozhodnutia. Môžeme prevádzkovať Vašu nabíjačku a ak budete chcieť, zaradíme ju do najväčšej sieti nabíjacích staníc v regióne!

Napíšte nám

Prejsť na formulár