GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Drvivá väčšina nabíjaní prebieha doma alebo v práci – na miestach, kde sa ľudia zdržujú dlhší čas. Urobte svoje pracovisko takýmto miestom – či už v podzemnej garáži, na nadzemnom parkovisku alebo inom parkovacom mieste.

 

GreenWay Vám vie spoľahlivo poradiť. Môžete nám zveriť inštaláciu nabíjacích staníc v každom z týchto prípadov, od individuálnej nabíjačky až po celé nabíjacie centrá, spolu s energetickým manažmentom.


Prispôsobenie Vašich nehnuteľností elektrickým vozidlám Vám umožní:

  • Poskytovaním služieb nabíjania zatraktívniť Vašu nehnuteľnosť ako pracovisko pre nájomníkov a zamestnancov
  • Získať LEED/Green Building certifikát
  • Získať možnosť príjmov z nabíjania
  • Využiť najlepšie osvedčené riešenia nasadenia nabíjacej infraštruktúry na trhu
  • Zapojiť sa do revolúcie elektromobility a podieľať sa na zlepšovaní kvality ovzdušia a prostredia
  • Zaradiť Vašu lokalitu do najväčšej siete nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá v CEE, vďaka čomu Vás vodiči elektromobilov jednoducho nájdu

Nabíjačky a príslušenstvo
Nabíjačky a príslušenstvo
Rozmýšľate o vybavení svojej nehnuteľnosti nabíjacou stanicou? Chcete zatraktívniť Vašu nehnuteľnosť a získať nových zákazníkov? U nás nájdete nabíjačky, aké potrebujete. Radi Vám pomôžeme s ich výberom, inštaláciou aj prevádzkou.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcete mať kvalitnú nabíjaciu stanicu bez vysokých nákladov? S programom GreenWay 360 je to jednoduché! Za nízky mesačný poplatok Vám nabíjaciu stanicu dodáme, nainštalujeme, budeme ju prevádzkovať, zabezpečíme zúčtovanie platieb aj údržbu.
GW Care
GW Care
Máte nabíjaciu stanicu alebo rozmýšľate o jej inštalácii, ale nechcete sa zaťažovať jej správou a službami pre zákazníkov? Chcete, aby ju mohol využívať každý alebo chcete ponúkať nabíjacie služby len vybranej skupine vodičov? A budú zadarmo alebo spoplatnené? Všetko záleží od Vášho rozhodnutia. Môžeme prevádzkovať Vašu nabíjačku a ak budete chcieť, zaradíme ju do najväčšej sieti nabíjacích staníc v regióne!

Napíšte nám

Prejsť na formulár