GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Vodiči elektromobilov si zvyčajne vyberajú ubytovanie či reštauráciu podľa dostupnosti nabíjacej infraštruktúry a vozidlo si nabijú počas prenocovania, nakupovania alebo prestávky na jedlo.

S nabíjačkou pri Vašom zariadení nezískate len prémiových zákazníkov a ich odporúčania. Získate konkurenčnú výhodu – elektromobilita je eko, je symbolom zdravého a moderného životného štýlu a tým oslovuje nielen vodičov elektrických vozidiel.


Rezervačné portály dnes ponúkajú možnosť filtrovania hotelov s nabíjaním elektrických vozidiel. Vyniknite aj Vy a benefitujte z elektromobility. Vaša nabíjacia infraštruktúra Vám umožní:

  • Vyniknúť oproti konkurencii a zvýšiť obsadenosť svojho zariadenia
  • Prilákať prémiových zákazníkov, ktorí u Vás zostanú dlhšie, čo sa pozitívne odrazí na Vašom obrate
  • Privítať rastúci počet zákazníkov - vodičov elektromobilov, ktorých počet sa stále zvyšuje
  • Prezentovať záväzok voči environmentálnej udržateľnosti ako súčasť Vašej značky
  • Stať sa súčasťou najväčšej siete nabíjacích staníc v strednej a východnej Európe, ľahko vyhľadateľnou pre vodičov elektrických áut
  • Získať zdroj ďalších príjmov

GreenWay 360
GreenWay 360
Chcete mať kvalitnú nabíjaciu stanicu a nabíjacie služby za dostupnú cenu? Vyskúšajte GreenWay 360! Za nízky mesačný poplatok Vám nabíjaciu stanicu dodáme, nainštalujeme, budeme ju prevádzkovať, zabezpečíme zúčtovanie platieb aj údržbu. Bez veľkých investícií tak rozšírite svoju ponuku pre nových prémiových zákazníkov.
Nabíjačky a príslušenstvo
Nabíjačky a príslušenstvo
Zvýšte rýchlosť nabíjania vo svojej garáži a vyrazte na cesty vždy s plnou baterkou. Naše nabíjačky pre domáce použitie Vám umožnia nabiť automobil rýchlejšie a bezpečnejšie ako z bežnej zásuvky. Voľne stojaca nabíjačka či wallbox pre použitie v interiéri či vonku - u nás nájdete všetko, čo potrebujete pre bezproblémové domáce nabíjanie.
GW Care
GW Care
Máte nabíjaciu stanicu alebo rozmýšľate o jej inštalácii, ale nechcete sa zaťažovať jej správou a službami pre zákazníkov? Chcete, aby ju mohol využívať každý alebo chcete ponúkať nabíjacie služby len vybranej skupine vodičov? A budú zadarmo alebo spoplatnené? Všetko záleží od Vášho rozhodnutia. Môžeme prevádzkovať Vašu nabíjačku a ak budete chcieť, zaradíme ju do najväčšej sieti nabíjacích staníc v regióne!

Napíšte nám

Prejsť na formulár