GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Či už máte firemný vozový park, taxíky, dodávky alebo zdieľané vozidlá, Vaše elektromobily sa musia niekde nabíjať. Vyhnite sa zdržaniam, zbytočnému čakaniu a vysokým nákladom na nabíjanie a vyberte si vlastnú spoľahlivú nabíjaciu infraštruktúru – verejnú alebo súkromnú, podľa Vášho rozhodnutia.

 

Máme dlhodobé skúsenosti s elektrickými flotilami a tak Vám vieme poradiť a poskytnúť nabíjaciu infraštruktúru a energetický manažment na mieru tak, aby Váš vozový park fungoval efektívne a výhodne.

 

Ponúkame Vám niekoľko typov nabíjacích staníc podľa Vašich potrieb a tiež energetický manažment na vyváženie spotreby elektrickej energie a správu a monitoring nabíjačiek.


Vlastná nabíjacia infraštruktúra Vám umožní:

  • Nabíjať vtedy, kedy potrebujete – či už plánovane alebo podľa potreby
  • Minimalizovať až eliminovať neplánované odstávky vozidiel
  • Poznať a kontrolovať všetky náklady a spotrebu každej nabíjacej stanice vo Vašej sieti
  • Priradiť náklady a spotrebu jednotlivým vodičom/vozidlám
  • Prístup k údajom, ich analýzu a optimalizáciu

Nabíjačky a príslušenstvo
Nabíjačky a príslušenstvo
Rozmýšľate o vybavení svojej nehnuteľnosti nabíjacou stanicou? Chcete zatraktívniť vašu nehnuteľnosť, prilákať nových zákazníkova rozšíriť vašu ponuku bez nutnosti prijať nových zamestnancov? U nás nájdete nabíjačky, aké potrebujete. Radi Vám pomôžeme s ich výberom, inštaláciou aj prevádzkou.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcete mať kvalitnú nabíjaciu stanicu a nabíjanie bez vysokých nákladov? S programom GreenWay 360 je to jednoduché! Za nízky mesačný poplatok Vám nabíjaciu stanicu dodáme, nainštalujeme, budeme ju prevádzkovať, zabezpečíme zúčtovanie platieb aj údržbu. Bez veľkých investícií tak rozšírite svoju ponuku pre nových prémiových zákazníkov.
GreenWay Care
GreenWay Care
Máte nabíjaciu stanicu alebo rozmýšľate o jej inštalácii, ale nechcete sa zaťažovať jej správou a službami pre zákazníkov? Chcete, aby ju mohol využívať každý alebo chcete ponúkať nabíjacie služby len vybranej skupine vodičov? A budú zadarmo alebo spoplatnené? Všetko záleží od Vášho rozhodnutia. Môžeme prevádzkovať Vašu nabíjačku a ak budete chcieť, zaradíme ju do najväčšej sieti nabíjacích staníc v regióne!

Napíšte nám

Prejsť na formulár