GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Očakáva sa, že v nasledujúcich rokoch bude viac ako 50 % nových predaných áut práve elektrických. Podľa smernice Európskej únie o energetickej hospodárnosti budov bude každá obytná budova vybavená nabíjacou stanicou pre elektromobily a túto povinnosť môžeme čoskoro očakávať aj v lokálnych zákonoch.

Pripravte preto svoje stavebné projekty na elektromobilitu už dnes – neskôr to môže byť neefektívne a drahšie. Myslite na zabezpečenie potrebného výkonu, káblov a nabíjacej infraštruktúry už vo fáze plánovania a prispôsobte svoje projekty pre elektrické vozidlá.


Podarí sa Vám tak:    

  • Zvýšiť hodnotu Vašej nehnuteľnosti
  • Získať Green building/LEED certifikát
  • Najdostupnejším spôsobom zabezpečiť váš projekt do budúcna
  • Efektívne vytvárať príležitosti pre budúci rozvoj nabíjacej infraštruktúry
  • Zatraktívniť Vašu budovu pre firmy a rezidentov, ktorí potrebujú mať možnosť nabíjať svoje elektrické vozidlá
  • Získať možnosť príjmov z nabíjania
  • Prezentovať záväzok voči environmentálnej udržateľnosti ako súčasť Vašej značky
  • Využiť najlepšie osvedčené riešenia nasadenia nabíjacej infraštruktúry na trhu
  • Zaradiť Vašu lokalitu do najväčšej siete nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá v CEE, vďaka čomu Vás vodiči elektromobilov jednoducho nájdu

Nabíjačky a príslušenstvo
Nabíjačky a príslušenstvo
Rozmýšľate o kúpe vlastnej nabíjacej stanice? Chcete zatraktívniť Vašu nehnuteľnosť a získať nových zákazníkov? U nás nájdete nabíjačky, aké potrebujete. Radi Vám pomôžeme s ich výberom, inštaláciou aj prevádzkou.
GreenWay 360
GreenWay 360
Chcete mať kvalitnú nabíjaciu stanicu bez vysokých nákladov? S programom GreenWay 360 je to jednoduché! Za nízky mesačný poplatok Vám nabíjaciu stanicu dodáme, nainštalujeme, budeme ju prevádzkovať, zabezpečíme zúčtovanie platieb aj údržbu.
GW Opero
GW Opero
Máte nabíjaciu stanicu alebo rozmýšľate o jej inštalácii, ale nechcete sa zaťažovať jej správou a službami pre zákazníkov? Chcete, aby ju mohol využívať každý alebo chcete ponúkať nabíjacie služby len vybranej skupine vodičov? Ste manažér objektu a chceli by ste poskytovať služby s pridanou hodnotou jeho užívateľom? Alebo ste zamestnávateľ, ktorý chce zvýšiť atraktivitu svojho pracoviska? Môžeme prevádzkovať Vašu nabíjačku a zaradiť ju do najväčšej sieti nabíjacích staníc v regióne!

Napíšte nám

Prejsť na formulár