GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Naše rýchlonabíjacie stanice sú navrhnuté tak, aby poskytli pohodlné použitie pre tých, ktorých je čas vzácny. Prémioví zákazníci – EV vodiči na cestách – hľadajú počas ciest vhodné miesta na nabíjanie. Ak máte zariadenie blízko cesty a chcete k sebe prilákať týchto vodičov aj na krátke prestávky na nabíjanie, potom je rýchlonabíjacia stanica presne pre vás. Môžete si vybrať z niekoľkých modelov.

Nabíjacia stanica 25kW (DC)

Nabíjacia stanica 25kW (DC)

Kapacita nabíjania 25 kW. Stanica vám umožňuje nabíjať jedno vozidlo s výkonom 25kWh. Je vybavená káblami CHAdeMO a CCS. Pripevňuje sa k stene. Autorizácia používateľov pomocou RFID karty/kľúčenky.

50-150 kW + 22/43 kW nabíjacia stanica (DC + AC)

50-150 kW + 22/43 kW nabíjacia stanica (DC + AC)

Stanica umožňuje nabíjať až tri vozidlá naraz - 2 jednosmerným prúdom (DC) s výkonom 50 kW a jedno striedavým prúdom (AC) s výkonom 22 alebo 43 kW, v závislosti od typu zariadenia. Paralelne DC nabíjanie je unikátny parameter v segmente rýchlo nabíjacích staníc. Veľkou výhodou stanice je aj možnosť jej upgradu, z výkonu 50 kW na 100, prípadne až na 150 kW. Stanica je vybavená káblami CHAdeMO a CCS (DC nabíjanie) a zásuvkou Type 2 (AC nabíjanie). Veľká farebná obrazovka umožňuje prezentáciu reklám. Samostatne stojaca stanica, pripevnená k stojanu. Inštalácia vyžaduje zemné práce. Autorizácia používateľov pomocou RFID karty/kľúčenky.

Napíšte nám

Prejsť na formulár